Berisha anulon konferencën e përjavshme/ Zbardhen detaje nga gjendja e tij shëndetësore

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha nuk do të zhvillojë konferencën e përjavshme. Sot, si çdo të premte, Kreu i Partisë Demokratike nuk ndodhet në selinë blu duke përgatitur daljen përballë gazetarëve, por është i sëmurë.

Burime nga selia blu, bënë me dije se Berisha është me virozë gripale dhe se gjendja e tij shëndetësore është në përmirësim e sipër. Brenda pak ditëve, kryedemokrati do të jetë në gjendje tu bashkohet deputetëve e të ndjekë aktivitetet e tij politike.

Berisha nuk u pa as një natë më parë mes demokratëve, të cilët u mblodhën për 32-vjetorin e themelimit të Rilindjes Demokratike.

Të fundit

Sefa: Është krijuar një koalicion anti-SPAK, ja pse ka frikë Edi Rama

Avokati Indrit Sefa në studion e emisionit “Open” në News24 tha se sot kemi një koalicion anti-SPAK, dhe do...

Berisha: “Kush prek votën, duhet të lërë kokën”

Gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, kryetari i PD-së Sali Berisha ka ftuar të gjithë shqiptarët që të ngrihen dhe të mos qëndrojnë...

“U bë forca ime”, ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba

Dijonis Biba u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”. Ai u shpall si më i preferuari i publikut...

Elgit Doda lancon këngën e re por ka një paralajmërim për fansat e tij

Këngëtari i mirënjohur Elgit Doda ka lancuar projektin e tij më të ri muzikor pak momente më herët i cili mban titullin “Ditë e...

Arrestohet punonjësi i Policisë në Himarë, akuzohet për katër vepra penale

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (Rajoni Vlorë-Gjirokastër), në bashkëpunim me DVP Vlorë kanë ndaluar punonjësin e policisë të Komisariatit Himarë F.XH., i dyshuar për kryerjen...

Lajme të tjera

Web TV