test

Krimi i rëndë në Gramsh, burri vret gruan dhe vëllanë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Krimi në familje është rikthyer mesditën e sotme në Gramsh, ku burri qëlloi për vdekje me armë gruan dhe vëllanë e tij.

Ngjarja e rëndë u shënua në fshatin Tervol të Gramshit, ndërsa ende nuk dihen motivet e këtij krimi të dyfishtë në familje.

Mësohet se 75 vjecari Xhavit Sinani ka qëlluar me armën e gjahut ndaj gruas, me iniciale Z.S dhe vëllait të tij Shaqir Sinani, duke i lënë të vdekur në vend.

Shërbimet e Policisë janë nisur urgjent në vendngjarje për të hedhur dritë mbi rrethanat e ngjarjes që cuan në këtë krim të dyfishtë në familje

Të fundit

Gara e Splitit në Kroaci/ Piloti shqiptar renditet në vendin e dytë

Piloti Gentjan Shaqiri arriti të marrë vendin e dytë me makinën e tij “Formula 3”, në Split të Kroacisë. Në...

“Minimumi jetik 200 euro, pensionet 100 euro”/ Dilaveri: Hendeku i thelluar

Eksperti i ekonomisë, Flobens Dilaveri, ka komentuar lidhur me pensionet dhe situatën në të cilën ndodhet shteti. Sipas Dilaverit, minimumi jetik është 200 euro, ndërsa...

Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë në Shqipëri

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. Bëhet me dije se i moshuari është Abaz Metaj dhe nga verifikimet...

Ankesa për votim të paligjshëm në zgjedhjet amerikane

Ish Presidenti Donald Trump, i cili pritet të jetë kandidat i Partisë Republikane në garën për Shtëpinë e Bardhë, thotë se njerëzit po votojnë...

Biden lehtëson rrugën për shtetësi rreth 500.000 çifteve në amerikë

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka prezantuar të martën një prej përpjekjeve më të mëdha për t’ua lehtësuar rrugën drejt shtetësisë qindra mijëra migrantëve në...

Lajme të tjera

Web TV