Horoskopi ditor, e shtunë 28 janar 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi
Do të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza e madhe e punëdhënësve tuaj. Përsa i përket dashurisë, rrini me këdo që ju frymëzon më shumë.

Demi
Është një periudhë ku bie në sy krijimtaria juaj: mos kini frikë ta shfaqni në punë, për të fituar vlerësimin e kolegëve dhe eprorëve. Në dashuri, mbajini fort ata që doni.

Binjakët
Në punë, disa thashetheme do t’ju vënë në vështirësi. Mundohuni të ecni përpara dhe të mos ushqeni diskutimet. Në aspektin e dashurisë, disa grindje me gjysmën tuaj: por asgjë e pazgjidhshme.

Gaforrja
E ardhmja juaj e punës mund të shohë një ndryshim të mirëpritur. Nga ana sentimentale, era po fryn në favorin tuaj. Vendosini vetes synime të mëdha për të ardhmen.

Luani
Dijeni se ky vit do të jetë një vit protagonistësh. Përgatituni të jeni lider, si në punë ashtu edhe në grupin tuaj të miqve. Në dashuri, përballuni me ankthet tuaja dhe lëreni veten të presë rrjedhën.

Virgjëresha
Dashuria e qëndrueshme ju bën që gjërat të shkojnë vaj në çdo gjë. Vendosni pasionin në gjithçka që bëni, veçanërisht në punën tuaj: përfitimet do të vijnë.

Peshorja
Përballë disa grindjeve në punë, nevojitet diplomacia për të ndërmjetësuar kushtet më të mira dhe mbi të gjitha për të krijuar një hapësirë të përshtatshme për ju. Për ta jetuar mirë dashurinë, përpiquni të jeni më të hapur duke u përballur dhe duke menaxhuar karakterin tuaj.

Akrepi
Bëhuni gati për suksese të mëdha në punë. Triumfet do të sjellin përfitime të thella edhe në aspektin e dashurisë: mos i mohoni vetes ndonjë përvojë të re.

Lexo edhe :  Napoli synon të vulosë kualifikimin ndaj Frankfurtit, formacionet zyrtare

Shigjetari
Kushtet po favorizojnë marrëdhënien me personin që dashuroni: përfitoni çdo mundësi për të qenë me të. Në punë prisni lajme të mrekullueshme.

Bricjapi
Fati ju hap rrugën për gjëra të mëdha për sa i përket punës: thjesht duhet të keni aftësinë për t’i kapur ato. Në dashuri, historia juaj është e mrekullueshme.

Ujori
Po kaloni një periudhë vështirësie ekonomike. Mos u dekurajoni, punoni mirë dhe promovimet do të vijnë. Në dashuri do të keni aftësinë për ta mbajtur lidhjen në çift të bashkuar.

Peshqit
Në punë, ju jeni njeriu me përgjegjësi: jini konstruktiv dhe mos e ekzagjeroni kurrë. Në dashuri do t’ju duhet të kaloni një periudhë melankolike.

Të fundit

170 ditë në protestë/ Kërcënojnë banorët e Bërxullës: Do shkojmë deri në vetëflijim

Në studion e FaxNews ka qenë të ftuar Bihane Basha dhe Dashamir Voci, banorë të Bërxullës,për të diskutuar rreth...

Rama jep lajmin e mirë: Nga 20 Prilli pa viza drejt Emirateve të Bashkuara Arabe

Shumë shpejt shqiptarët do të kenë mundësinë të udhëtojnë pa viza në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ka qenë kryeministri Edi Rama ai që e ka...

14 Maji/ Alibeaj mbledh grupin parlamentar, zbardhen emrat e deputetëve në takim

Enkelejd Alibeaj ka mbledhur Kryesinë dhe grupin parlamentar këtë të Hënë. Sipas gazetares së Klan News, takimi do të zhvillohet në zyrat e reja të...

Pranvera mbërrin! Sonte ndodh ekuinoksi i parë i vitit

Pranvera po vjen! Në orën 22:24 më 20 mars ndodh ekuinoksi, ngjarja astronomike gjatë së cilës rrezet e diellit janë pingul me boshtin e rrotullimit...

VIDEO/ Po jepte parashikimin e motit, meterologes i bie të fikët gjatë transmetimit live

Alissa Carlson ishte gati të jepte parashikimin e saj të motit në CBS Los Angeles kur u rrëzua para kamerave. Gjatë transmetimit të mëngjesit të së shtunës,...

Lajme të tjera

Web TV