Rast i rëndë: 37-vjeçari gjendet i varur në tarracën e banesës, paralajmëroi familjen…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje tr agjike ka ndodhur sot në fshatin Poklek i Ri në Drenas, ku një person është gjetur pa shenja je te në shtëpinë e tij, ku dyshohet se bëri vetëvr asje.

Rasti i rëndë ka ndodhur në tarracën e banesës, ku i ndjeri vendosi t’i jap fund je tës duke u varur.

Burimet nga Prokuroria kanë bërë me dije së bëhet fjalë për një 37-vjeçar, vde kjen e të cilit e ka konfirmuar mjeku kuj destar, pasi vik tima u dërgua pa shenja jete në Qendrën e Mjekësisë Familjare, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas informacioneve të para, i ndjeri e kishte paralajmëruar familjen e tij se do të bëjë vetëvrasje në shtëpi, për motive akoma të panjohura. Ky rast ka tmerruar familjen dhe të afërmit e tij, të cilët akoma janë të tronditur.

Trupi i pajetë është tërhequr për t’u dërguar në IML për obduksion dhe me vendim të Prokurorit të Shtetit kanë nisur he timet për vdekjen e 37-vjeçarit.

Të fundit

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emision: Kujdes me mu se t’i thej gishtat!

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin...

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte ministër i Brendshëm ishte përgatitur...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

“Inskenime alla James Bond nëpër tunele”/ Pse iu vunë prangat Lefter Allës

Gazetari Lavdrim Lita tha në emisioni Now në Euronews Albania se kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla dhe biznesmeni i favorizuar prej tij në tenderin...

Lajme të tjera

Web TV