Momentet tragjike/ Çastet e para të përplasjes fatale të dy trenave në Greqi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një video e re që tregon sekondat e para të përplasjes së dy trenave në Greqi është bërë publike. Në video dëgjohet një burrë që u kërkon pasagjerëve të tij të dalin nga treni pas rënies së zjarrit, pasi rrezikonin të digjeshin të gjallë.

Në zërat e tyre mund të dëgjosh tmerrin dhe shqetësimin nëse ata janë të gjithë mirë, pasi një pasagjer dëgjohet qartë duke pyetur “ a je mirë?. Në video, duket se pasagjerët që dalin nga vagonët, vrapojnë drejt fushave, duke pritur që dikush t’i shpëtojë.

Videoja është regjistruar nga një pasagjer i vagonit të katërt.

Të fundit

Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes

Modelja e njohur Sofia Richie dhe partneri i saj Elliot Grainge janë bërë prindër. Sofia lindi një vajzë, të quajtur...

Himara nis sezonin turistik/ Fluks turistësh nga Anglia, Gjermania e Zelanda e Re

Himara tashmë e ka nisur sezonin turistik duke sfiduar edhe motin e paqëndrueshëm. Numri i turistëve është në rritje ndërsa janë kryesisht te huaj ata...

Gjendet e pajetë në banesë adoleshentja, ‘ngrihet në këmbë’ grupi hetimor

Një 17-vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Adoleshentja raportohet se është gjetur e pajetë nga familjarët e saj. Ngjarja e...

Dhjetëra të vdekur nga i nxehti ekstrem në Meksikë

Gjithsej 48 persona kanë vdekur brenda dy muajve për shkak të të nxehtit ekstrem në Meksikë, me pothuajse gjysmën e vdekjeve të regjistruara vetëm...

Rita Lati zbulon parodinë që e bëri të famshme (Video)

Rita Lati ka ushqyer me humor publikun shqiptar prej dekadash, duke shkruar emrin e saj krah aktoreve më të dashura. Në fillimet e saj u...

Lajme të tjera

Web TV