Dronët dhurojnë spektakël tek “Kodrat e Liqenit”, krijohet harta e Shqipërisë (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Tirana ka përmbyllur në mënyrën më të bukur të mundshme ditën e verës, ku me anë të disa dronëve është dhuruar spektakël për të gjithë qytetarët që e kanë pasur mundësinë ta shohin live.

Fillimisht me anë të disa dronëve u krijua një zemër, më pas harta e Shqipërisë dhe një “faleminderit Shqipëri”.

Kjo shfaqje spektakolare tërhoqi vëmendjen e shumë qytetarëve që shijuan pamjet e bukura për disa minuta.

Të fundit

I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike? Çfarë...

Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit. Ajo është veshur si mashkull, ka kapur...

Nga banorët e rinj, deri te çiftet e shtëpisë, gazetarja analizon gjithçka mbi “BBV3”

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar sot në një emision televiziv për një analizë mbi “Big Brother Vip 3”, banorët dhe situatat e krijuara...

Ja si të ruani shëndetin në një mjedis pune toksik

Ishte argëtuese, derisa nuk ishte. Kur filloi punën e tij të re, Gareth ishte duke qeshur, kompania e tij po bënte gjëra emocionuese, ai...

E bujshme nga gazeta gjermane “Bild”, Bayern i beson pankinën ish-trajnerit të Realit

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Lajme të tjera

Web TV