“Jam i vetmi që kam dalë nga shtëpia e ‘BBV’ pa pasur…”/ Lorenci rrëfen çfarë i tha babai

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

I ftuar në “Big Brother Radio” ka qenë ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Lorenc Hasrama, ku ka zbuluar në më shumë rreth lojës së tij brenda BBV, por edhe detaje në lidhje me karrierën dhe projektet e tij.

Si ka qenë rikthimi yt në realitet pas BB VIP?

Unë jam natyrë që nuk para dal shumë dhe nuk është se kam shumë kontakt me njerëzit dhe aty duhet të ishe me shumë njerëz. Jashtë më kanë pritur goxha mirë.

Njerëzve të dashur ja kam prerë këtë pjesën e “Big Brother”, pasi më thonë jo duhet të kishe vepruar kështu… Të gjithëve iu duket e thjeshtë kur hyjnë njerëzit aty brenda.

A të doli ndryshe nga si e mendoje “Big Brother”?

Plane s’kisha bërë kur hyra. Hyra si Lorenci. Kam qenë diskutuar për të hyrë në fillim po u futa tani. E kam shijuar, por kam pasur edhe momente emocionale të forta.

Nuk e kam ndjerë ndonjëherë veten pretendent për të fituar.

Unë nuk kam luajtur dhe jam i vetmi që kam dalë nga ajo shtëpi pa pasur armiq.

Të fundit

Stuhi dhe tornado në SHBA/ Raportohet për gjashtë të vdekur

Moti i keq ka përfshirë Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Raportohet se 6 persona kanë ndërruar jetë pasi tornadot...

Parashikimi i motit/ Temperatura të ulta në gjithë Shqipërinë

Sipas MeteoAlb, moti i kthjellët, por relativisht i ftohtë do të mbizotërojë në të gjithë territorin e vendit deri pas-mesdite kur pritet kalim i...

Horoskopi ditor, 10 Dhjetor 2023

DASHI Gjatë kësaj dite do bëni mirë të reflektoni më gjatë dhe të braktisni disa zakone të këqija. Keni për ta parë se shumë shpejt...

NBA/ Los Angelos Lakers mposhtin Indiana Pacers dhe janë fitues të In-Season Tournament

LeBron James dhe Anthony Davis kombinuan për 65 pikë, teksa Los Angeles Lakers fituan turneun inaugurues të NBA In-Season, me rezultat 123-109 ndaj Indiana...

VIDEO/ Inter mposht lehtësisht Udinesen në “Giuseppe Meazza” dhe rikthehet në kryesim

Interi rikthehet sërish në krye të Serie A. Skuadra e Simone Inzaghit zhvilloi një ndeshje perfekte në “San Siro” duke mposhtur 4-0 Udinesen. Fundi i...

Lajme të tjera

Web TV