Harry Kane nga Engjëll në Djall, bomberi anglez synon transferimin tek Manchester United

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Harry Kane, sulmuesi i anglez, në fund të këtij sezoni, pritet të largohet nga Tottenham. Sipas The Telegraph: Man.United është gati të paraqes një ofertë prej 92 milionë euro për të siguruar kartonin e Harry Kane.

Ten Hag e ka përfshirë “bomberin” në listën e dëshirave dhe një ofertë e tillë mund të bind edhe “gjelat” ta lënë të lirë.

Harry Kane ka një kontratë të vlefshme deri në 2024, kjo është vera e duhur për ta shitur, në të kundërt rrezikojnë ta humbasin falas, 92 milionë euro në këto kushte është një ofertë e kënaqshme.

lg.php.gif

Të fundit

SPAK ‘frenon’ rritjen e çmimeve të apartamenteve

Pastrimi i parave të krimit të organizuar, investimet në pronat e paluajtshme, mbetet mënyra kryesor për pastrimin e parave...

‘Katunar pa pretendime dhe i padukshëm’/ Ku e sheh veten kryeministri Rama pas 20 vitesh

Ku e sheh veten kryeministri Edi Rama pas 20 vitesh? Në podcastin ‘Flasim’ ku kishte të ftuar këngëtarin Alban Skënderaj Rama tregoi “Duke u marrë me...

Teknologjia e shëndetit/ Inteligjenca Artificiale do vizitojë njëlloj si një mjekët

Inteligjenca Artificiale do t’ju vizitojë njëlloj si një mjek. Inteligjenca Artificiale është shumë premtuese në kujdesin shëndetësor. Por ajo gjithashtu përballet me pengesa të...

“Do e gjej forcën në dhimbje”, çfarë shkruante në rrjetet sociale efektivja që u vetëvra

Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën pasditen e së premtes, ku 21-vjeçarja Aldorjana Loshi, efektive në komisariatin nr.5 në Kamëz i dha fund jetës...

Media franceze ‘Grazia’: Shqipëria, destinacioni më i kërkuar nga pushuesit në 2024-n

Shqipëria, është një destinacion i ri që ka mahnitur çdo turist të huaj, por që mbetet ende shumë pak e njohur për publikun e...

Lajme të tjera

Web TV