Striptistet rrethojnë Luizin/ Kiara reagon në rrjetet sociale

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gjatë mbrëmjes së kaluar në “Big Brother VIP” është organizuar Festa e Beqarisë së Luizit, ku të ftuar specialë kanë qenë ish-banorë të “Big Brother” dhe një grup striptistesh.

Ato e kanë rrethuar Luizin duke kërcyer me të me lëvizje tejet të nxehta.

Pas kësaj shfaqjeje, nuk kishte si të mungonte dhe reagimi i moderatores Kiara Tito, tashmë të fejuarës së Luizit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo ka kërkuar të rifutet në shtëpi.

Striptistet rrethojnë Luizin/ Kiara reagon në rrjetet sociale

Nga ana tjetër, Luizi është shprehur se 1000 balerina nuk i krahason me gruan e tij.

 

 

Të fundit

Myrto Uzuni largohet nga fusha i lënduar, lajm i keq për Sylvinhon

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni u dëmtua në ndeshjen Granada-Betis, që po luhet në këto momente dhe u...

Ervin Karamuço “zbërthen” arsyen e fortë: Ja pse Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës

Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës sepse i trembet bandave të Aldo Bares. Kështu deklaroi eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço, mbrëmjen e sotme...

Genoa mposht me “poker” Romën dhe zhyt në krizë verdhekuqtë

Genoa bën “poker” dhe shkatërron Romën në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Vendasit dominuan të gjithë takimin,ndërsa zhbllokuan sfidën në minutën e...

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i drejtësisë që zbardhi disa ngjarje...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Lajme të tjera

Web TV