Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Tirana dyndet nga turistët e huaj, 52.8% më shumë se në prill 2022

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shqipëria ishte e para në Europë për rritjen e numrit të turistëve dhe e treta në botë, sipas të dhënave të Organizatës Botërore të Turizmit.

Në kryeqytet që në orët e para të mëngjesit, has ture tursitësh, të grupmoshave të ndryshme.

“Vij nga Amerika, është hera e parë këtu dhe çdo gjë është fantastike, njerëzit janë kaq të sjellshëm, jam vërtetë e impresionuar. Këtu më bën përshtypje që njerëzit duken shumë të lumtur”, thotë një turiste.

“Kam ardhur nga Amerika…po bëjmë një tur në të gjithë Ballkanin dhe Tirana më impresionon, duke ditur se çfarë keni kaluar dhe se si sot është e transformuar. Ajo që kisha dëgjuar për Shqipërinë është se vazhdon të ruajë traditat dhe origjinalitetin e saj”, shprehet një tjetër.

Sipas të dhënave të Instat, për muajin prill në Shqipëri, kanë hyrë 614.256 të huaj, 52.8% krahasuar me prill 2022.

Guidat janë kudo me turistët, duke iu dhënë informacionet e duhura mbi kulturën, historinë dhe traditat tona.

“Më para bëja 7-8 ture ne vit, sot jam diku tek 20-25. Turizmi kulturor i tërheq. Tirana, Berati, Gjirokastra, Kruja janë pikat kryesore”, thotë Ilir Hidri, guidë.

Gjatë katërmujorit të parë 2023, numri i shtetasve të huaj që kanë hyrë në territorin shqiptar është 1.684.820. Ky numër është rritur me 57,0 %, krahasuar me të njëjtën periudhë të vitit 2022.

Turistë nga rajoni i Evropës mbajnë numrin më të lartë 590.603 shtetas, pasuar nga Amerika dhe Azia Lindore/ Paqësori.

Të fundit

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Çuçi: Absurd i madh, nuk reflekton partneritetin tonë

Kreu i Grupit të PS, Bledi Çuçi nga Kuvendi është shprehur se mazhoranca do ta mbështesë pr.deklaratën e paraqitur...

Tv, SPAK apo Sude?

Nga Frrok Çupi Të them të drejtën e mbaj mend se ndodhi,  po s’ e di si m’u fshi prapë. Të mos ishte Altin Prenga,...

Shtatë plazhet më magjepsëse në Shqipëri

Nëse po kërkoni të gjeni paqe në një destinacion bregdetar, mos kërkoni më larg se Shqipëria – vendi më i nxehtë i pushimeve të...

Dështon sërish protesta e PD-së, vetëm 30 protestues me çadra “Lironi Berishën”

Protesta e opozitës përpara Bashkisë së Tiranës për lirimin e Berishës këtë të enjte ka pasur pjesëmarrjen më të ulët ndonjëherë. Pamjet e marra nga...

Ligji i luftës me Greqinë/ Shehi: “Do me shku mirë me komshiun, ngrije pak gardhin”

Dashamir Shehi nga foltorja e Kuvendit teksa përshëndeti nismën për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë, theksoi se shqiptarëve nuk iu duhet patriotizmi...

Lajme të tjera

Web TV