Ten Hag i “gjymtuar” para finales së FA Cup, Martial i dëmtuar humbet sfidën ndaj Cityt

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Erik ten Hag dhe Manchester United kanë marrë një lajm të keq në prag të finales së FA Cup ndaj Manchester City-t.

Sipas raportimeve të medieve britanke, Anthony Martial do të humbasë finalen e FA Cup.

Sulmuesi ka pësuar një dëmtim në ndeshjen e fundit të United, që e fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Fulham-it dhe si pasojë do të mungojë në përballjen e së shtunës.

Të fundit

A kanë bërë s*ks në ‘BBV3’? Ilnisa zbulon të vërtetën

Ilnisa Agolli, e cila është eliminuar prej lojës së ‘BBV3’, krijoi një romancë dashurie brenda shtëpisë me Meriton Mjekiqin,...

Sali Berisha është Sali Berisha

Nga; Agron Gjekmarkaj Tani pas fjalimit poetiko panegjerik shtrëngohem t’i jap një përgjigje ! Partia nga vjen Petrua është parti europiane se u themelua me 8...

Aksident i rëndë në Tiranë/ “Golfi” godet urbanin e Kamzës, zbardhen detajet e para

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në Tiranë. Një automjet tip “Golf“ ka goditur në pjesën e pasme urbanin e linëjs së...

Moti i keq ‘bën kërdinë’ në këtë vend,mbyllen shkollat dhe anulohen…

Emiratet e Bashkuara Arabe janë prekur nga moti i keq, me shirat e dendur që kanë përmbytur autostradat kryesore. Ndërkohë, numri i të vdekurve...

Njëlloj sikur të mundë miza, elefantin

Nga Artur Ajazi Po të dëgjosh Gazin, Këlliçin, Nokën, apo dhe ndonjë këshilltar të Bashkisë së Tiranës mbrëmjeve në emisionet televizive, mëndja edhe mund të...

Lajme të tjera

Web TV