Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Berluskoni: Le të shohim se si do të ndahen pasuritë e ish-kalorësit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Testamenti i Silvio Berlusconit, gati një muaj pas vdekjes së tij, ende nuk është hapur por disa vendime janë marrë tashmë nga trashëgimtarët, duke përfshirë shitjen e ardhshme të klubit të futbollit Monza.

Pasuria do të përfshijë edhe shumë likuiditete, pasuri të luajtshme dhe të paluajtshme, mbi të cilat po kryhen vlerësime të ndryshme.

Mes shumë avokatëve që ndihmojnë fëmijët e tyre ka njëfarë frike nga surprizat në këtë nivel, duke filluar me hipotezën se në shtrimet në San Raffaele, themeluesi i Forza Italia, siç raporton SkyTg24, mund të ketë bërë disa ndryshime në testamentin e tij.

Ky i fundit ruhet nga noteri historik Arrigo Roveda, studimet e të cilit kanë kryer aktivitetin e tyre të zakonshëm në orët pas mbledhjes së aksionerëve të Fininvest.

Rikonstruksionet e shumta kanë treguar disa data për leximin e testamentit të fundit, por për momentin fokusi është fundi i javës së ardhshme.

Gjithashtu sepse më 4 korrik Mfe-Mediaset do të prezantojë oraret e saj vjetore, një moment vendimtar për grupin.

Dhe pikërisht mbi bazën e programeve mblidhen reklamat televizive, mjeti që qarkullon më së shumti “cash” për Fininvest: vitin e kaluar Mfe-Mediaset regjistroi një fluks parash në rënie, por gjithsesi pozitive prej mbi 360 milionë lekësh.

Prandaj është e qartë se nuk do të donte të mbivendoseshin dy gjërat edhe nga pikëpamja mediatike.

Me pak fjalë, duhet të presim edhe disa ditë për të kuptuar se çfarë ka shkruar Cavaliere Silvio Berlusconi, bardh e zi.

Të fundit

Jeni ju? Shenjat e horoskopit që harxhojnë më shumë kohë online

Ju ndoshta mendoni se rrini shumë online sepse lëvizni virtualisht nëpër rrjete sociale, bëni komente apo pëlqeni postimet e...

Orban: Misioni i paqes për Ukrainën po ecën në rrugën e duhur

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orbán tha sot se “misioni i tij i paqes” për Ukrainën po përparon mirë dhe se për momentin është arrirë,...

Plumbi nuk e ndali Donald Trump, por Corona mund të ndalë Joe Biden

I sëmurë nga Corona, paraqitjet e fushatës u anuluan dhe nën presion në rritje në kampin e tij për shkak të performancave katastrofike –...

Heroi i Spanjës shpallet tradhtar, e ëma s’lejohet të dalë nga shtëpia

Heroi i papritur i finales së Evropianit në Gjermani ishte Mikel Oyarzabal, i cili katër minuta para përfundimit të kohës së rregullt vulosi fatin...

Kim Kardashian ndan detaje nga dëmtimi: Më i dhimbshëm se lindja!

dhe pse fillimisht nuk u dhanë të dhëna se si Kardashian u plagos, ajo u shfaq në publik në fillim të këtij viti me...

Lajme të tjera

Web TV