Timothy Weah flet si lojtar i Juves: “Të zëvendësoj Cuadradon është përgjegjësi e madhe”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Timothy Weah ka folur për herë të parë si lojtar i Juventus, pas zyrtarizimit te “bardhezinjtë”.

Në konferencën për shtyp të dhënë, ndërsa u prezantua te “Zonja e Vjetër”, sulmuesi theksoi se ndjen përgjegjësi të madhe që do të zëvendësojë, Cuadradon.

“Është sigurisht një përgjegjësi, ai është një legjendë këtu, një mit. Unë mund të frymëzohem prej tij dhe do të kem frymëzim nga të gjithë shokët e mi, shpresoj të bëj më të mirën, është një sfidë e madhe”-deklaroi 23-vjeçari.

Të fundit

Doni lëkurë të pastër? Ja si ta përdorni të bardhën e vezës për të trajtuar fytyrën

Një nga gjërat që shumica e njerëzve harrojnë të përfshijnë në rutinën e tyre është kujdesi për lëkurën. Nga dielli...

Haiti, vriten tre persona, mes tyre vajza e një kongresmeni amerikan

Tre misionarë të organizatës amerikane “Misionet në Haiti”, qendra e të cilëve ishin vendosur në Oklahama janë vrarë pasi u zunë pritë nga një...

“Peshkaqenët e borxheve”/ Deralla: Në vitin 2020 Banka e Shqipërisë mori një plan masash

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi masat e sigurisë për 9 personat e përfshirë në skandalin e zhvatjes së qytetarëve nëpërmjet te ashtuquajturave...

Skënderbeu mposht Vllazninë në sfidën për vendin e tretë, shkodranët në Conference League

Skënderbeu është fitues i takimit për vendin e tretë të renditjes në Kategorinë Superiore, pas triumfit ndaj Vllaznisë në “Final Four”, megjithatë në Conference...

OBSH: COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë

Pandemia COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë për gati dy vjet, kur u përhap nga viti 2019 dhe 2021, duke zhbërë një dekadë përparim, tha...

Lajme të tjera

Web TV