E ardhmja e Greenwood në dyshim, ja kur pritet të shpallë vendimin Manchester United

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mason Greenwood vazhdon ta ketë të paqartë të ardhmen e tij.

Sulmuesi anglez është rikthyer për tu stërvitur pasi doli i pafajshëm nga të gjitha akuzat që e lanë jashtë fushave të blerta për një kohë të gjatë.

21-vjeçari ishte akuzuar për përdhunim dhe sulm, por pas një kohe të gjatë të procesit gjyqësor ai ka dalë i pafajshëm.

Gjithsesi anglezi nuk e di ende të ardhmen e tij nëse do të luaj për Manchester United ose jo, pasi këtë vendim klubi ende nuk e ka marrë.

Fabrizio Romano ka njoftuar se Djajtë e Kuq do ta marrin një vendim përfundimtar më 14 gusht.

“Man United pritet të shpallë vendimin në lidhje me Mason Greenwood në ndeshjen hapëse të sezonit më 14 gusht”.

“I takon vetëm klubit. Erik ten Hag nuk do të jetë përgjegjës për asnjë vendim, ai do të diskutojë të ardhmen e Greenwood menjëherë pas klubit”, ka shkruar Romano.

Të fundit

Ngjarja e rëndë në Lushnje/ Mjeku tregon gjendjen e deputetit dhe të plagosurit tjetër

Ka folur për mediat Shefi i Urgjencës së Traumës në Tiranë. Gjovalin Bushi shpjegoi gjendjen shëndetësore të dy pacientëve...

Dy konkurrentët e ‘Për’ Puthen’ bëjnë të njëjtin tatto në takimin e parë

Një banore e re është bërë pjesë së fundmi në formatin ‘Për’ Puthen’. Bëhet fjalë për Erikën, e cila që në momentin e parë...

“E premtja e zezë” në Lushnje, dinamika e shpërthimit që u mori jetën babë e bir

Plagosen shtatë të tjerë, mes tyre deputeti Bujar Çela Ora 15:37 minuta do të shënonte një shpërthim shumë të fortë në Lushnje këtë të premte....

Pse erdhi Zelensky në Tiranë?Majko analizon samitin për Ukrainën:Lëvizje në kohën e duhur

-Si e vlerësoni ju Samitin për Ukrainën që u mbajt për herë të parë në kryeqytetin shqiptar? A mendoni se Shqipëria po ndërmerr rrisqe...

Mbi 200 mijë euro dëm në biznes e shtëpi/ Banori rrëfen momentet e tmerrit nga shpërthimi

Një prej banorëve të zonës ku ndodhi shpërthimi në Lushnjë, tha se dëmet materiale në banesën dhe biznesin ku punonte së bashku me familjarët...

Lajme të tjera

Web TV