VIDEO/ Portieri Onana i kthehet ashpër Harry Maguire pas gafës së tij

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Manchester United humbi 3-2 përballë Borussia Dortmund në miqësoren e zhvilluar në Nevada. Kjo ishte disfata e dytë radhazi për “Djajtë e Kuq” pas asaj me Real Madrid.

Skuadra e Erik ten Hag kreu gabime të rënda në mbrojtje, situata që u shfrytëzuan nga verdhezinjtë gjermanë.

Trajneri holandez kritikoi paraqitjen e djemve të tij, ndërkohë që nuk mungoi tensioni mes lojtarëve të skuadrës angleze.

Harry Maguire bëri një gabim gjatë pjesës së dytë, diçka pothuajse “normale” për mbrojtësin anglez. Të cilit iu hakërrye Andre Onana, portieri i ri i United.

Pamje që janë bërë virale në rrjet, me kamerunasin që nuk humbi kohë të shfaqte menjëherë personalitetin e tij të fortë.

Të fundit

Një rrugë në Tiranë merr emrin e Dritan Mezinit, Veliaj: Do vazhdojë të na frymëzojë

Një rrugë në Tiranë, në hyrjen veriore të Liqenit Artificial, do të mbajë emrin e sipërmarrësit Dritan Mezini, i...

Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes

Modelja e njohur Sofia Richie dhe partneri i saj Elliot Grainge janë bërë prindër. Sofia lindi një vajzë, të quajtur Eloise Samantha Grainge. Ajo zbuloi...

Himara nis sezonin turistik/ Fluks turistësh nga Anglia, Gjermania e Zelanda e Re

Himara tashmë e ka nisur sezonin turistik duke sfiduar edhe motin e paqëndrueshëm. Numri i turistëve është në rritje ndërsa janë kryesisht te huaj ata...

Gjendet e pajetë në banesë adoleshentja, ‘ngrihet në këmbë’ grupi hetimor

Një 17-vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Adoleshentja raportohet se është gjetur e pajetë nga familjarët e saj. Ngjarja e...

Dhjetëra të vdekur nga i nxehti ekstrem në Meksikë

Gjithsej 48 persona kanë vdekur brenda dy muajve për shkak të të nxehtit ekstrem në Meksikë, me pothuajse gjysmën e vdekjeve të regjistruara vetëm...

Lajme të tjera

Web TV