test

Belinda Balluku rendit arritjet e korrikut: Punë të tjera na presin përpara!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Korriku që lamë pas, ishte një nga muajt më intensiv e plot me arritje të këtij viti. Ankandi ndërkombëtar i energjisë eolike, dorëzimi i disa akseve rrugore kryesore në zonat turistike, por padyshim dhe aktivitetet në skenën ndërkombëtare, kanë qenë disa nga ngjarjet më të rendësishme.
Punë të tjera na presin përpara!”, shkruan zëvendëskryeministrja Belinda Balluku në një postim në rrjetet sociale.

Të fundit

Ushqimet që shkaktojnë gazra, mënyra e duhur si t’i konsumoni

Edhe pse fasulet janë më famëkeqet për nxitjen e gazrave, ka shumë ushqime të tjera që shkaktojnë gazra dhe...

Lando Norris do të niset nga Pole Position në Çmimin e Madh të Spanjës, befason Hamilton

Lando Norris do të niset i pari në garën e së dielës në Çmimin e Madh të Spanjës në Formula 1. Piloti britanik i...

Tri gjërat që duhet të bëni për të fituar zemrën e një gruaje

Sipas një prej sondazheve në rrjetet sociale, ka disa gjëra kyçe që gratë presin nga partnerët e tyre të mundshëm. Disa prej tyre janë...

Gjeorgjia merr pikën e parë historike në Europian, Çekia i “shpëton” humbjes

Gjeorgjia dhe Çekia e mbyllën në barazim 1-1 ndeshjen e dytë të Grupit F. Për të dyja kombëtaret kjo ishte pika e parë në...

Media gjermane “BILD”: Zbuloni gjithçka rreth kulturës së vendit mesdhetar, Shqipërisë

Thesare historike, peizazhe idilike, vende fetare: Shqipëria ka gjithçka për të ofruar, shkruan Emily Pradel në një artikull të botuar në të përditshmen gjermane...

Lajme të tjera

Web TV