test

Bëhet baba në moshën 68-vjeçare, politikani rrëfen emocionet e prindërimit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Politikani dhe pedagogu Ylli Pango ka ripovuar ndjesinë e prindërimit sërish pas 30 vitesh, pikërisht në moshën 68-vjeçare.

I larguar prej kohësh nga jeta publike, Pango ndau për herë të parë në ndjesinë e prindërimit, teksa foli për djalin dhe nipin e tij të vogël, të cilët janë gati moshatarë me njëri-tjetrin.

“Djali im i madh, është 34 dhe ka dy fëmijë. Ka një djalë që është më i madh se im bir, dmth që e ka xhaxha djalin tim. Pra ai është 4 vjeç, e ka emrin Ares, ndërsa djali im i vogël quhet Daniel. Kam dhe një mbesë 2 vjeçe.”, tha Pango.

Pedagogu i shkencave sociale foli edhe për botimet e tij të reja./   S.M

Bëhet baba në moshën 68-vjeçare, politikani shqiptar

Të fundit

Shqipëria 2-2 me Kroacinë, Meta: Grup shumë i fortë, mund ta mbyllim me fitore

Presidenti i PL-së, Ilir Meta, u shpreh se Shqipëria e nisi me një humbje, sot doli barazim dhe ku...

Shqipëria befason Dalicin, trajneri i Kroacisë: Nuk e prisja kaq të vështirë

Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic doli në konferencë pas barazimit 2-2 me Shqipërinë në Europian. “Ky është një turne në të cilin është e rëndësishme...

Takimi i parë i eurodeputetëve në Greqi, pjesë edhe Fredi Beleri, zbardhen detajet

Në takimin e parë të eurodeputetëve të partisë së Mitsotakis, ka marrë pjesë nëpërmjet nëpermjet nje video-konference dhe kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi...

Këngëtari shqiptar jep lajmin e bukur, bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Ermal Meta është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Ermali përmes një postimi në...

Bimët mjekësore, eksporte të sigurta drejt tregjeve elitare të BE-së

Bimët medicinale dhe aromatike janë një pjesë e rëndësishme e ekonomisë në Malësinë e Madhe, duke punësuar qindra burra dhe gra në mbjelljen, grumbullimin...

Lajme të tjera

Web TV