Të shtëna me armë në Rrëshen, mbetet i vrarë një person

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

 

Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen. Raportohet se një person ka mbetur i vrarë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10:40 minuta pranë spitalit të qytetit.

Viktima është identifikuar si Martin Bardhi. Dyshohet se është ekzekutuar për hasmëri.

Vrasja ka ndodhur ne qender te Rreshenit.Viktima me heret ka qene i perfshire ne nje ngjarje kriminale.

Më 26 mars 2023 Policia ka arrestuar Martin Bardhin, i cili dyshohet se së bashku me të birin Erind Bardhi qëlluan drejt makinës së Sajmir Reçit.

Ngjarja ndodhi në Rrëshen, Martin Bardhi dhe Enrik Bardhi, (babë e bir), kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të automjetit, ku për pasojë humbi kontrollin.

Të fundit

Bardhi i propozoi për martesë, Sara tregon kush e zgjodhi unazën

Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Ish-banorët e Big Brother, dashurinë e tyre ata...

Olta Boka bëhet nënë për herë të dytë, ja emri që ka zgjedhur për vogëlushin

Këngëtarja e njohur Olta Boka këtë të shtunë është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë. Vetë këngëtarja ka...

Skemat lehtësuese të OSHE për klientët debitorë: Në prill u mbyllën 677 aktmarrëveshje

OSHE ka implementuar prej 3 prillit disa skema të reja lehtësuese me qëllim shlyerjen e detyrimeve të papaguara nga klientët debitorë. Sipas kompanisë deri më...

Presidenciale në SHBA, qëndrimi i kandidatëve për president mbi armëmbajtjen

Dy kandidatët kryesorë për president të Shteteve të Bashkuara vazhduan fushatën këtë javë. Presidenti Joe Biden vizitoi një qytet amerikan që po përballet me...

Leipzig nuk gabon në transfertën e Heidenheim dhe ruan vendin e katërt ndaj Dortmund

Leipzig nuk gaboi në transfertë ndaj Heidenheim me miqtë që triumfuan me shifrat 1-2. Leipzig hapi llogaritë e sfidës në minutën e 42 me...

Lajme të tjera

Web TV