Monedhat e huaja në rënie/ Kursi i këmbimit, 6 tetor 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 6 tetor 2023, dollari amerikan blihet me 100.2 lekë dhe shitet me 101.1 lekë.

Euro blihet me 105.4 lekë dhe shitet 106.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 108.7 lekë, ndërsa në shitje me 109.7 lekë.

Paundi britanik blihet me 120.9 lekë dhe shitet me 122 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 72.5 lekë, ndërsa në shitje me 74 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./e.t

Të fundit

Elon Musk padit kompaninë OpenAI për tradhti të interesave të publikut

Elon Musk paditi kompaninë OpenAI dhe themeluesin e saj, drejtorin ekzekutiv Sam Altman, për atë që e quan tradhtim...

Jepet pa kolateral/ Nisin aplikimet për kredinë studentore

Jepet pa kolateral, studentët e shlyejnë pas studimeve Studentët në Shqipëri për herë të parë këtë vit kanë mundësi të marrin kredi dhe ta shlyejnë...

Nga Kina tek vendet e rajonit, vrasja e 112 palestinezëve në Gaza nxit reagime të ashpra

Vdekja e të paktën 112 palestinezëve që po kërkonin ndihma humanitare në qytetin e Gazës nxiti reagime të shumta ndërkombëtare, një ditë pasi dëshmitarët...

Dy konkurrentët e ‘Për’ Puthen’ bëjnë të njëjtin tatto në takimin e parë

Një banore e re është bërë pjesë së fundmi në formatin ‘Për’ Puthen’. Bëhet fjalë për Erikën, e cila që në momentin e parë...

“E premtja e zezë” në Lushnje, dinamika e shpërthimit që u mori jetën babë e bir

Plagosen shtatë të tjerë, mes tyre deputeti Bujar Çela Ora 15:37 minuta do të shënonte një shpërthim shumë të fortë në Lushnje këtë të premte....

Lajme të tjera

Web TV