test

Një listë me filma që do t’ju bëjnë të qeshni me lot

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E keni menduar ndonjëherë që mjafton një film i mirë komedi për t’ju ngritur humorin? Sipas admiruesve të filmave që ndajnë përshtypjet e tyre në forumet virtuale, këto 15 komedi janë ato që nuk do t’ju kursejnë të qeshurat!

Nëse e keni mision humorin dhe të qeshurën, niseni nga sot me një prej tyre (gjithmonë nëse ende nuk i keni parë).

1.Shaun of the Dead (2004)

2. Rat Race (2001)

3. Walk Hard (2007)

4. Forgetting Sarah Marshall (2008)

5. Tommy Boy (1995)

6. Borat (2006)

7. The Other Guys (2010)

8. Blazing Saddles (1974)

9. Role Models (2008)

10. Monty Python and the Holy Grail (1975)

11. O Brother, Where Art Thou? (2000)

12. Young Frankenstein (1974)

13. Airplane! (1980)

14. Tropic Thunder (2008)

15. Super Troopers (2001)/E.Ç

Të fundit

AMP pezullon nga detyra efektivin e policisë për shpërdorim detyre

Një efektiv policie në komisariat nr.4 është pezulluar nga detyra për shkak se është i dyshuar për shpërdorim detyre. Sipas...

Pezullohet polici në Komisariatin 4 në Tiranë, akuzohet për shpërdorim detyre

AMP ka ekzekuton vendimin e Gjykatës për pezullimin e një punonjësi policie komisariatin numër 4 në Tiranë për “Shpërdorim detyre”. Njoftimi i AMP: Agjencia e Mbikëqyrjes...

“Kushëriri” i Nostradamusit bën parashikime të frikshme për Euro 2024

Një ‘psikik’ i lartë, i cili pretendon se është i lidhur me Nostradamusin, ka parashikuar fatin e Anglisë në Euro 2024. Serbi Milan Radonjić –...

Rreziku nga rrjetet sociale, psikiatrit ngrejnë alarmin: Ja çfarë duhet të…

Mund të jetë me prindërit apo me shokët, por prioritet për të kanë rrjetet sociale.  Ameri na tregon se telefonin nuk e  heq nga...

IShowSpeed mbërrin në Tiranë, pritet nga të rinjtë shqiptar, takohet me Ramën (VIDEO)

Youtuberi i njohur IShowSpeed ndodhet në Shqipëri. Prezenca e tij ka bërë që shumë të rinj të dalin në qendër të Tiranës, duke ndjekur...

Lajme të tjera

Web TV