Dhunohet drejtori i bankës në Kukës, Policia vë në pranga 41-vjeçarin nga Kosova

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

KUKËS- Një 41-vjeçar ka dhunuar drejtorin e një banke në Kukës, për arsye që ende nuk dihen. Ka qenë drejtori i bankës që ka bërë kallëzimin në polici, se 41-vjeçari e ka goditur për shkak të detyrës dhe pasi e ka qëlluar me grushte është larguar nga ambientet e bankës.

Policia ka arrestuar 41-vjeçarin, A. M., banues në Prishtinë. Gjatë kontrollit që i është ushtruar në mjetin e tij, policia ka gjetur 16 813 euro pa dokumentacion, të cilat janë sekuestruar bashkë me një mjet prerës dhe disa dokumente

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV