Blogerja bën tatuazh emrin e të dashurit në ballë: E di që është pak çmenduri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Videoja e postuar në TikTok nga një blogere e njohur po bën xhiron e internetit, teksa ajo shihet duke bërë tatuazh emrin e të dashurit në ballë.

“Po bëj tatuazh emrin e tij në fytyrë”, ka shkruar Ana Stanskovsky në mbishkrimet e postimeve në platformën TikTok.

Videoja, e cila ka afro 23 milionë shikime, duket se tregon gruan duke bërë një tatuazh me emrin e parë të partnerit të saj, Kevin Freshwater. Madje, ajo ka zgjedhur ta bëjë me germa të mëdha, duke mbuluar të gjithë ballin.

Natyrisht, kishte shumë që shprehën mosbesimin e tyre dhe pyesnin veten nëse ishte e vërtetë apo një mashtrim. Me shumicën e njerëzve që besojnë se ky është vetëm një truk i inskenuar, në mënyrë që vajza të fitojë më shumë pëlqime dhe shikime.

Megjithatë, në një seri klipesh që pasuan, blogerja këmbënguli se tatuazhi i diskutueshëm në ballin e saj është, në fakt, autentik.

“Po, është e vërtetë”, konfirmoi ajo në internet. “As nuk mund ta besoj se e bëra. E di që është pak çmenduri”, vazhdoi vajza. “Më pëlqen të shpreh ndjenjat e mia dhe mendoj se nëse vërtet e do dikë, duhet të jesh në gjendje ta tregosh atë”./E.Ç

Të fundit

Vullkani më i lartë në botë ‘vjell’ çdo ditë $6,000 flori, por është i mbuluar nga akulli

Vullkani më i lartë në botë prej kohësh lëshon çdo ditë pluhur floriri megjithëse i mbuluar nga akulli i...

Një këshille e vyer për beqarët nga Dua Lipa: Është periudhë e bukur që duhet…

Së fundmi ylli i muzikës pop, Dua Lipa ka dhënë një këshillë për beqarët. Këngëtarja doli në kopertinën e “Elle USA” për të promovuar këngën...

Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja: Po si mundet që…

A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?! E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin,...

Rrëfehet si rrallëherë Bamir Topi: Të ndryshon jeta, tani e blej bukën vetë…

I ftuar në “S’e luan topi”, ish presidenti Bamir Topi ka përshkruar jetën e tij në kohën kur mbante këtë post dhe periudhën pas. e...

Revoltohen qytetarët spanjollë, dalin në protestë, ja kërkesat e tyre

Dhjetëra mijëra njerëz në Ishujt Kanarie të Spanjës janë mbledhur kundër një modeli të turizmit masiv që sipas tyre po pushton arkipelagun e Atlantikut....

Lajme të tjera

Web TV