Sharon Stone, 65 vjeçe: Ka shumë njerëz që duan ende të flenë me mua

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sharon Stone ka zbuluar së fundmi në podcastin “Ladygang” se ka shumë njerëz që duan të flenë me të tani në moshën 65-vjeçare, po aq sa dhe më parë. “Mendoj se jam më seksi tani se ç’kam qenë ndonjëherë”, tha 65-vjeçarja.

“Jam në të 60-at e mia. Njerëzit mendojnë se askush nuk t’i hedh sytë. E vërteta është se ka shumë njerëz që duan të flenë me mua tani, po aq sa dhe më parë.

Sipas aktores, fakti që nuk je aq e lehtë, sa kur ishe e re, mund t’i bëjë burrat të shmangin gratë më të mëdha në moshë. “Sepse nuk je aq e lehtë, sa kur ishe e re Nuk është se nuk je po aq seksi. Nuk je aq e lehtë për t’u patur në shtrat, për t’u hequr qafe dhe për të ndenjur urtë. Nuk je aq e lehtë për t’u lënë. Nuk je aq e lehtë sa të jesh një shtojcë. Nuk është se nuk je po aq seksi, je më seksi”.

Më herët Stone është shprehur se nuk do të ketë lidhje me askënd nën moshën 45 vjeç./E.Ç

Të fundit

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV