Selena Gomez në lidhje me shokun e Justin Bieber

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Selena Gomez ka konfirmuar se është në lidhje me producentin Benny Blanco – shokun dhe bashkëpunëtorin e ish-të dashurit të saj Justin Bieber.

Ajo komentoi si fillim “Fakte” nën një postim postuar nga llogaria ‘Popfaction’ që thoshte, “Selena Gomez konfirmon që është në një lidhje”.

Ajo gjithashtu i bëri like fotografisë së ‘Popfaction’ me titull, “Selena Gomez thuhet se është në lidhje me producentin Benny Blanco”.

Por kjo nuk është e gjitha. ‘Screenshotet’ e siguruara nga fansat tregojnë llogarinë në Instagram të Gomez që mbron atë dhe romancën e supozuar me Blanco-s – edhe pse disa fansa ishin të shqetësuar se llogaria e saj ishte hakuar.

Në një koment, ajo tha se Blanco, 35 vjeç, është “absolutisht gjithçka që ajo ka”, ndërsa në një tjetër, ajo pretendoi se ai është “gjëja më e mirë që i ka ndodhur ndonjëherë”.

Në një koment të tretë, shtoi: “Ai është më i mirë se kushdo me të cilin kam qenë ndonjëherë.”

“Ai më ka trajtuar më mirë se çdo qenie njerëzore në këtë planet”, shkroi ajo në një mesazh të katërt.

Më pas, ajo postoi në Instastory një foto e përqafuar me një burrë që duket të jetë Blanco.

Gomez la të kuptohej se ishte e dashuruar në serialin e saj “Selena + Chef: Home for the Holidays”, i cili filloi të transmetohej më 30 nëntor.

Blanco ishte në ditëlindjen e 31-të të Gomez në korrik – madje e uroi edhe në mediat sociale në atë kohë.

Benny është një kompozitor dhe producent diskografik, i cili ka punuar me disa këngëtarë, duke përfshirë Selenën dhe ish-at e saj Justin Bieber dhe The Weeknd. Disa nga mega hitet që ai ka prodhuar përfshijnë “Teenage Dream” të Katy Perry, “Tik Tok” të Kesha, “Circus” të Britney Spears dhe “Moves Like Jagger” të Maroon 5.

Lexo edhe :  Dashuria e kthyer në miqësi, ndarje si kjo e Romeo Beckham nuk kemi parë as në filma

Ai është 35 vjeç. Është e paqartë se kur u takuan për herë të parë, por dyshja filloi të punonte së bashku më shumë se tetë vjet më parë. Benny ndihmoi në shkrimin dhe prodhimin e këngëve të Selenës në Revival të vitit 2015 “Same Old Love” dhe “Kill Em With Kindness”, përpara se të merrte pjesë në këngën “I Can’t Get Enough” të këngëtares 2019 me Tainy dhe J Balvin. Së fundmi, ai bashkëpunoi me të në “Single Soon”, të cilin ajo e publikoi në gusht./E.Ç

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV