Adele hap shpirtin: Unë vuaj nga depresioni

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e famshme britanike Adele në një intervistë për Hollywood Reporter ka pranuar se vuan nga depresioni.

Këngëtarja, e cila ka lindur dhe është rritur në Tottenham, në veri të Londrës, tha se momentalisht do të qëndrojë në Los Anxhelos sepse moti me diell në qytetin kalifornian e ndihmon të parandalojë depresionin sezonal.

“Unë vuaj nga depresioni sezonal, kështu që moti këtu është i mirë për mua. Gjë që ndonjëherë është e çuditshme, sepse jam shumë britanike”, tha Adele.

Këngëtarja britanike e popit jeton në Los Anxhelos që nga viti 2016, ku dhe bleu një rezidencë prej 58 milionë dollarësh vitin e kaluar. Ajo theksoi se i pëlqen të jetojë në Los Angeles, i cili ka mesatarisht 263 ditë me diell në vit. Megjithatë, ajo pranon se emocionohet gjatë interpretimit të këngës së saj debutuese “Hometown Glory”, të cilën e ka shkruar për nder të Londrës, duke shtuar se i mungon kryeqyteti britanik./E.Ç

Të fundit

I dënuar me mbi 2 vite burg, ndalohet brenda Big Brother Albania konkurrenti

Strukturat e Forcës së Posaçme për Operacionet Speciale dhe Kërkimin bënë ndalimin e shtetasit Liam Osmani, 44 vjeç, teksa...

Stuhitë e dëborës godasin perëndimin e SHBA-ve, rreth 60 mijë njerëz pa energji elektrike

Stuhi të mëdha të borës kanë përfshirë disa pjesë të Kalifornisë dhe Nevadas në perëndim të Shteteve të Bashkuara. Bora ka mbyllur rrugët, qendrat e...

200 anëtarë të rinj i bashkohen PS-së në Njësinë 4, Veliaj: PS është si Luiza Gega

200 anëtarë të rinj i janë bashkuar Partisë Socialiste në Njësinë 4 dhe Drejtuesi Politik për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, shprehu falënderimet e...

A ndikon pozicioni i gjumit në shëndetin e zemrës?

Dihet tashmë se një gjumë i mirë dhe cilësor ndikon në shëndetin tuaj, veçanërisht atë të zemrës. Studimet kanë treguar se një gjumë i...

Kush janë të burgosurit e tjerë rusë që mund të kenë fatin e Navalnyt?

Kur autoritetet e burgjeve në Arktikun rus njoftuan për vdekjen e papritur të liderit opozitar rus, Aleksei Navalny, më 16 shkurt, ata thanë se...

Lajme të tjera

Web TV