100 milionë dollarë dëmshpërblim nëse Icardi tradhton Wanda-n

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas stuhisë vjen qetësia dhe Wanda Nara e di mirë këtë. E di aq mirë sa i propozoi një kontratë ‘anti-tradhtie’ bashkëshortit të saj Mauro Icardi.

Wanda Nara dëshiron të mbrojë marrëdhënien e saj me Mauro Icardin. Si? Përmes një kontrate me futbollistin argjentinas.

Pas akuzave, tradhtive hipotetike dhe lajmeve që kanë trazuar marrëdhënien e tyre, ka ardhur koha për siguri.

Prej 10 vitesh martesë, Mauro Icardi dhe Wanda Nara ka pasur ulje-ngritje. Të dy kanë sjellë në jetë vajzat Francesca dhe Isabella. Kanë kaluar disa stuhi bashkë dhe ndoshta çmimi 100 milionë dollarë është i mjaftueshëm për të mbajtur Icardin nën kontroll./E.Ç

Të fundit

Vullkani më i lartë në botë ‘vjell’ çdo ditë $6,000 flori, por është i mbuluar nga akulli

Vullkani më i lartë në botë prej kohësh lëshon çdo ditë pluhur floriri megjithëse i mbuluar nga akulli i...

Një këshille e vyer për beqarët nga Dua Lipa: Është periudhë e bukur që duhet…

Së fundmi ylli i muzikës pop, Dua Lipa ka dhënë një këshillë për beqarët. Këngëtarja doli në kopertinën e “Elle USA” për të promovuar këngën...

Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja: Po si mundet që…

A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?! E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin,...

Rrëfehet si rrallëherë Bamir Topi: Të ndryshon jeta, tani e blej bukën vetë…

I ftuar në “S’e luan topi”, ish presidenti Bamir Topi ka përshkruar jetën e tij në kohën kur mbante këtë post dhe periudhën pas. e...

Revoltohen qytetarët spanjollë, dalin në protestë, ja kërkesat e tyre

Dhjetëra mijëra njerëz në Ishujt Kanarie të Spanjës janë mbledhur kundër një modeli të turizmit masiv që sipas tyre po pushton arkipelagun e Atlantikut....

Lajme të tjera

Web TV