“Mos i besoni askujt”/ Sara Hoxha ka një këshillë pas ndarjes nga Ledri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë qëndruar të heshtur në lidhje me lajmet e ndarjes, por postimet në rrjete sociale herë pas here janë marrë edhe si reagim.

Këtë rradhë Sara ka postuar një video në TikTok ku përdor një audio me anë të së cilës duket se tregon edhe mendimin e saj për lidhjet romantike pas ndarjes.

“Ju e doni njëri tjetrin apo jo? Oh sa bukur, kjo do të kalojë shpejt! Nuk mund t’i besoni askujt! Asnjëherë!”, thuhet në videon e postuar nga Sara që direkt komentuesit e kanë lidhur me Ledrin.

/O.S

Të fundit

Çfarë po ndodh me monedhat e huaja? Ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro sot

Sot, më 19 prill 2024, dollari amerikan blihet me 94.7 lekë dhe shitet me 95.6 lekë. Euro blihet me 100.8 lekë dhe shitet...

Natyra “thyen” luksin, pamjet që u bënë virale nga Dubai i përmbytur (FOTO)

Emiratet e Bashkuara Arabe kanë nisur pastrimin e rrugëve të përmbytura si pasojë e stuhisë së shiut që përfshiu vendin. Gadishulli Arabik u përball me...

“Luftë SHBA”!/ Ngjela zbërthen skenarin e Metës dhe Kryemadhit pas sulmeve ndaj SPAK

Avokati dhe analisti Spartak Ngjela në një studio televizive dje ka folur lidhur me deklaratat e kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ndaj...

Izraeli nis hakmarrjen, sulmon me dronë dhe raketa Iranin

Izraeli, ka lëshuar mëngjesin e së premtes, raketa në një sulm hakmarrës kundër Iranit. Kjo është konfirmuar nga një zyrtar i lartë për televizionin amerikan,...

A do të ketë reshje shiu? Surpriza e motit për ditën e sotme

Pellgu i Mesdheut tashmë po ndikohet nga një masë ajri e ftohtë, duke sjellë mot të paqëndrueshëm në vendin tonë. Në vendin tonë moti do...

Lajme të tjera

Web TV