Sara Gjordeni përjashtohet nga “BBVA 3”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sara Gjordeni është përjashtuar nga “BBVA 3”, në një njoftim të lajmëruar nga zarfi i zi, për shkak të një prej debateve në të cilat u përfshi me një konkurrente tjetër, Françeskën.

Ato të dyja patën një përplasje fizike dhe kjo solli vendimin përfundimtar për të larguar Sarën nga shtëpia, duke qenë se shtyu konkurrenten tjetër. Sara nga ana tjetër, tha se e kishte kërkuar më parë që të dilte nga shtëpia dhe nuk ndihet e respektuar nga fakti që Vëllai i Madh nuk i ktheu një përgjigje.

U paralajmërua dhe konkurrentja tjetër, Françeska për sjelljet e saj kundrejt banorëve të tjerë.

Sara është një prej konkurrenteve më të komentuara të këtij formati dhe është përfshirë në shumë situata brenda shtëpisë./E.Ç

Të fundit

Çfarë përmban propozimi i Sekretarit të NATO-s për ndihmën ushtarake Ukrainës?

Ministrat e jashtëm të NATO-s të premten do të diskutojnë për një ndihmë të re ushtarake për Ukrainën, të...

Nisin fluturimet direkte nga Tirana në Kopenhagë

Qytetarët shqiptarë nga sot mund të fluturojnë direkt drejt kryeqytetit të Danimarkës, Kopenhagës. Fluturimi i parë direkt është pritur me një ceremoni të veçantë...

Soko: Ja sa duhet të llogaritet minimumi jetik për një familje me 4 persona

Eksperti i ekonomisë Pano Soko nga Nisma Thurje, duke folur për minimumin jetik, tha në emisionin “Open” në News24, se të jetosh në minimumin...

Miqësoret dhe më pas Europiani, kombëtarja stërvitet në “Shtëpinë e Futbollit”

Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho ka thirrur lojtarët e kombëtarës në “Shtëpinë e Futbollit”, për të parë kështu situatën e tyre në këtë fund muaji....

Lajme të tjera

Web TV