U ofendua nga Bardhi pasi dogji foton e Sarës, Gabriela: Kujt t’i djegë le ta mbajë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Intervista që bëri ish-konkurrentja e Për’Puthen në “Mos i bjer me top” me Ronaldo Sharkën, bëri bujë të madhe në mediat online.

Ata që dolën të pakënaqur nga kjo intervistë, ishte Bardhi dhe Sara. Gabriela shprehu simpatinë që ajo ka për Bardhin, ku ndër të tjera thotë se i pëlqen si karakter. Foton e tij e mori dhe e futi tek gjoksi, por ajo që nuk i ka pëlqyer Bardhit ka qenë fakti se Gabriela dogji foton e Sarës dhe tha se ajo i përcjell një energji negative.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Bardhi reagoi ashpër duke dënuar veprimin e Gabrielës dhe Ronaldos, ku shprehet se këto veprime “kanë bërë Sarën për spital” dhe “nuk kanë arsye pse ta sulmojnë pa i bërë asnjë gjë”. Madje Bardhi u kap keq me Ronaldon, ku e quajti atë “teta Rona”.

Alesia Bami: Pse i bëre këto deklaratat? Për shembull pse e dogje atë fotografi?
Gabriela Arapi: Unë njihem për këto deklarata.
Alesia Bami: Nuk je penduar?
Gabriela Arapi: Jo pse të pendohem? Kujt i dogji le ta mbajë.
Ed ManushI: Po Ronaldo Sharkën si e thërrasin tani?
Gabriela Arapi: Teta Rona./E.Ç

Të fundit

“Martohemi bashkë”/ I publikuan mesazhet me Romeon, Erjola zbulon se si qëndron e vërteta

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 kanë ndodhur një sërë ngjarjesh, të cilat u komentuan vazhdimisht edhe...

Si klima na godet ekonominë?

Mbi 198 milionë dollarë në vit, 16.5 milionë në muaj apo rreth 550 mijë dollarë në ditë. Kaq para humbet Shqipëria nga ndryshimet klimatike...

“Pse bredh, je pa burrë”/ Detaje nga krimi në familjen Musaku në Lushnjë

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Lushnje, ku Behar Musaku plagosi me armë gjahu vajzën e...

Piktura e rrallë/ Skënderbeu i portretizuar nga Peter Appian

Një pikturë e veçantë e Peter Appian pasqyron hartën e botës së vitit 1553 ku në të dallohet Skënderbeu me mburojën e tij me...

Pensionet, përballë sfidave të plakjes së popullsisë dhe informalitetit në ekonomi

Ndryshimet që pësoi skema e pensioneve një dekadë më parë, si rritja e moshës së pensionit, apo vendosja e barazisë, pra të një raporti...

Lajme të tjera

Web TV