“Paska ardhur koha e trimave”, Donaldi mbron Romeon: Nuk të dija kaq të duruar

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Donald Veshaj ka reaguar në një postim në InstaStory, duke shkruar për një nga situatat e binjakut të tij, Romeos, brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Pas përplasjeve që Romeo ka pasur orët e para të mëngjesit me Liami dhe Meritonin, i kanë përmendur sërish atij familjarët, gjest që sipas Donaldit nuk tregon trimëri.
Edhe herë të tjera, Romoes i kanë përmendur faktin që Donaldi ka qenë pjesë e Big Brother, duke krahasuar lojën e dyshes. Ish-banori nuk la pa përmendur edhe Heidin, ku Liami iu drejtua me fjalë të rënda.

“Paska ardh koha e burrave o njerëz, e trimave. Mirë që për këtë djalin e kanë maçin në bark, po me familjen e këtij pse këta trimat? Këta ‘burrat’ këtë quajnë lojë të fortë me përmendje të njerëzish nga jashtë dhe ngacmime të vajzës që ke në krahë. Kjo na qenka trimëria o trima? Romeo nuk të dija kaq të duruar! Edhe pak ka ngel shpirti”, shkruan Donaldi./E.Ç

Të fundit

VIDEO/ Rama vijon ironinë me Bardhin: Ore kush je…?!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një video me pjesë nga debati i zhvilluar një ditë më...

Çfarë pritet të ndodhë nga OSHEE me mbi 1 mijë abonentë

OSHEE bëri të ditur të hënën se 1628 abonentë kanë përfituar nga skemat për shlyerjen e detyrimeve të papaguara. Skemat e aktmarrëveshjeve për shlyerjen e...

“Meta me parti inekzistente…”, Fevziu e thotë troç: Ja kush i fiton zgjedhjet në 2025

Blendi Fevziu, i ftuar në një emision televiziv, tha se gjasat janë që zgjedhjet e vitit 2025 t'i fitojë Edi Rama, pasi PS është...

Çfarë ndodh kur mizat prekin ushqimin,çfarë problemesh shëndetësore rrezikojmë

Deri më tani kemi menduar se mizat që prekin ushqimin nuk janë të dëmshme por vetëm bezdisëse. Por studimet, të cilave i referohet AgroËeb.org konfirmojnë...

Në lidhje me ish-konkurrenten e ‘Përputhen’? Besi zbulon të vërtetën e fotos virale

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka reaguar rreth lajmeve se ai ka nisur një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”,...

Lajme të tjera

Web TV