Meghan Markle lançon produktin e parë nga brandi i saj i ri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dukesha e Sussex Meghan Markle ka lançuar produktin e parë nga biznesi i saj i ri ‘American Riviera Orchard’, duke u dërguar influencuesëve dhe miqve një kavanoz me reçel luleshtrydheje. Dizajnerja e modës Tracy Robbins dhe socialistja argjentinase Delfina Balquier janë ndër ato që kanë postuar sot një imazh të produktit në Instagram Stories.

Zonja Robbins postoi një foto të reçelit të Meghan, i cili kishte logon e Orchard të Rivierës Amerikane dhe “Montecito”.

Fotoja në Instagram Stories e Robbins tregoi reçelin në dorë dhe ajo tha: @AmericanRivieraOrchard Mëngjesi, dreka dhe darka sapo u bënë pak më të ëmbla.

Dukesha pritet të lançojë zyrtarisht American Riviera Orchard këtë pranverë, me një burim që i tha revistës People javën e kaluar: Meghan e gjen emrin American Riviera Orchard perfekt. Asaj i duket tejet autentik.

“Ajo mezi pret që uebfaqja të hapet. Ajo është e emocionuar për sipërmarrjen e saj të fundit personale. Ajo është e emocionuar të ndajë stilin e saj dhe gjërat që i pëlqejnë.” shtoi burimi./E.Ç

Të fundit

Burri qëllon për vdekje vjehrrën dhe plagos gruan, në fund vret veten

Në vendbanimin Radniçka në Bjellovar të Kroacisë, në një shtëpi familjare janë gjetur dy persona të vdekur dhe një...

Emigrantët protestë simbolike në Milano: Duam votë në 2025!

Pasi hodhën mbi kokat e deputetëve vendimin e Gjykatës Kushtetuese për votën e diasporës, përmes thirrjes “duam të votojmë” në një protestë simbolike brenda...

70 % e hoteleve në Sarandë të rezervuara për verën! Çipa: numri i turistëve në rritje

Prenotimet në qytetin e Sarandës për periudhën e verës korrik-gusht-shtator janë në nivelet 60 - 70%. Kreu i operatorëve tustikë Arben Çipa thotë se kjo...

Spanjë, turizmi nën presion për shkak të thatësirës së madhe

Sektori i turizmit në Spanjë po kritikohet gjithnjë e më shumë për shkak të konsumit të lartë të ujit. Por politika i eviton masat...

Mitsotakis ashpërson tonet dhe bën paralajmërimin e fortë ndaj qeverisë së re të Shkupit

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis dha një intervistë për emisionin “Sabbatokyriako aos 6” të ERT-së dhe gazetarin Dimitris Kottaridis , tre javë para zgjedhjeve europiane...

Lajme të tjera

Web TV