Përse ka zgjedhur të mos japë intervista, Luana Vjollca jep përgjigjen e shumë kërkuar

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja e njohur Luana Vjollca gjatë ditës së djeshme ka zgjedhur të komunikojë me ndjekësit e saj në Instagram të cilëve u është përgjigjur disa pyetjeve. Një prej tyre ishte dhe arsyeja pse ajo refuzon të japë intervista. Moderatorja zbulon për herë të parë se nuk i pëlqen të flasë për veten por të flasin veprat për të. Ndërsa në shumicën e rasteve në intervistat që ajo ka dhënë është vënë përballë pyetjeve me qasje tendencioze të cilat nuk e kanë bërë të ndihet mirë.

Pse ke zgjedhur të mos japësh intervista, nuk të pëlqen të flasësh për veten?

“S’para më pëlqen të flas për veten në fakt. Më pëlqen të flasin veprat për mua. Intervistat kam nis t’i shmang në një fazë kur ndjeja që qasja ishte tendencioze dhe nuk më bënte të ndihesha mirë në atë përiudhë nisi dhe një formë izolimi që më tutje u kthye në stilin tim të jetesës. Por unë kam zgjedhur ta them gjithçka që dua ta them nëpërmjet dritareve të mia të komunikimit dhe falë Zotit juve keni qenë përherë aty për të më dëgjuar. Kaq ka mjaftuar përherë. Por s’i dihet duhet të nis dhe nga intervistat së shpejti”, shkruan ajo në përgjigje të ndjekësit të saj./E.TPërse ka zgjedhur të mos japë intervista, Luana Vjollca jep

Të fundit

Homazhe për ish-kryebashkiakun Sejdini, Balla: Përçoi mesazhin e bashkëpunimit

Janë zhvilluar këtë të enjte homazhet në Elbasan në nder të ish-kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdini. Sejdini ndërroi jetë të...

Tatimi për profesionet e lira/Braçe: Kush do le të ikë në Kosovë, se ua mat kokën ai atje

Deputeti socialist Erion Braçe mendon se ligji për tatimin e profesioneve të lira nuk është i gabuar. Në një debat me Jorida Tabakun nga opozita...

Meloni në qendër të vëmendjes në samitin e G7 këtë javë, do presë liderët e botës

Dy opsione akomodimi për samitin e G7 të kësaj jave në rajonin jugor italian të Pulias janë shfaqur: Njëra, një vendpushim luksoz me vila të...

Kush është 36-vjeçari që iu sekuestrua 1.8 mln euro pasuri në Fier!

Mijëra hektar tokë, apartamente, vendparkim, 12 makina dhe llogari bankare, pasuri në total me vlerë rreth 1.8 milion euro që u sekuestruan një ditë...

Will Smith pretendon se ka parë një fantazmë: Ia mbatha nga hoteli

Will Smith ka pasur disa takime drithëruese gjatë rrjedhës së jetës së tij. Gjatë javëve të fundit, Smith ka promovuar filmin e tij të...

Lajme të tjera

Web TV