Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • Hëna e Plotë e qershorit, shenjat e horoskopit që preken më shumë

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  20 qershori ishte një ditë e ngarkuar për yjet pasi kishim solsticin veror në hemisferën veriore dhe ditën e parë të sezonit të Gaforres.

  Vetëm një ditë më vonë, hëna e plotë e qershorit gjithashtu kulmon ciklin hënor.

  E njohur ndonjëherë me emrin e saj tradicional “Hëna e plotë me luleshtrydhe”, kjo hënë zhvillohet në shenjën tokësore të Bricjapit dhe është një moment i fuqishëm që i shtyn të gjithë të përqendrohen në realizimin e qëllimeve të tyre.

  Por për disa shenja, kjo energji është veçanërisht intensive.

  GAFORRJA

  Dielli hyn në shenjën tuaj më 20 qershor, që përkon me solsticin e verës, dhe paraprihet nga Merkuri komunikues dhe Venusi dashuror, të cilët hynë në yll që në 17 qershor.

  Pra, kur kjo hënë e plotë arrin kulmin direkt në shenjën e Bricjapit më 21 qershor, mund të jeni të sigurt që do ta ndjeni fuqinë energjinë.

  Kjo hënë ndriçon zonën tuaj të partneritetit dhe gjithashtu përballet me Venusin romantik në shenjën tuaj, kështu që ju jeni të ftuar të mendoni për lidhjet tuaja më të ngushta nga një kënd më realist.

  A përputhen këto lidhje me vlerat tuaja? A e rrisin partnerët tuaj vetëvlerësimin apo e pengojnë rritjen tuaj?

  Si mund të zhvendosni përgjegjësitë ose dinamikat në marrëdhëniet tuaja në mënyrë që ato të jenë më të menaxhueshme dhe mbështetëse për qëllimet tuaja?

  Si një shenjë uji pasive dhe e ndjeshme, përballja me çështjet ndërpersonale mund të jetë e vështirë, por mbani mend se kjo është koha e përkryer për të bërë disa rregullime pozitive.

  BRICJAPI

  Kjo hënë e plotë arrin kulmin në shenjën tuaj dhe fillon një muaj të plotë zbulimesh dhe transformimesh personale, si brenda vetes ashtu edhe në marrëdhëniet tuaja më të afërta.

  Është një kohë e fuqishme për të rivlerësuar qëllimet dhe angazhimet tuaja dhe për të filluar të kapërceni çdo pengesë që keni përpara.

  Si një Bricjap, ju jeni të disiplinuar nga natyra, kështu që përdorni emocionet e forta që ndjeni për të ushqyer motivimin tuaj dhe për të qëndruar produktiv.

  Nëse ndiheni të pasigurt për drejtimin tuaj, kujtojini vetes se nuk ka nevojë të nxitoni për të vepruar.

  Kjo është në fakt e para nga dy hënat e plota të njëpasnjëshme në shenjën tuaj (hëna tjetër vjen më 21 korrik), dhe kjo është një dukuri relativisht e rrallë dhe e veçantë.

  Lexo edhe :  Shkencëtarët në Britani: Është zbuluar ilaçi që mund të zgjasë jetën për 25%

  Pra, çdo gjë që mund të realizoni tani, bëjeni. Do t’ju krijojë më shumë hapësirë ​​për të manifestuar gjëra edhe më të mëdha në një muaj nga tani dhe në atë pikë, ndoshta do të keni pak më shumë qartësi dhe njohuri për atë që mund të vijë.

  Besoni procesin.

  Shenjat e qeta të Hënës së Plotë

  LUANI

  Sezoni i gaforres është përgjithësisht një kohë me ritme të ngadalta për ju, pasi shënon udhëtimin vjetor të diellit nëpër shtëpinë tuaj të dymbëdhjetë introverte dhe të qetë.

  Pushimi dhe relaksimi cilësor përpara se të fillojë periudha e ditëlindjes tuaj muajin e ardhshëm është padyshim një prioritet i lartë tani, dhe kjo hënë e plotë është koha e përkryer për të bërë disa mirëmbajtje rutinë për t’u siguruar që mund të kaloni kohën e qetë që dëshironi.

  Përdoreni këtë shpërthim të energjisë hënore për të trajtuar çdo projekt të papërfunduar në listën tuaj, në mënyrë që t’i çoni përpara. Pastaj përqendrohuni në rritjen e kujdesit për veten tuaj.

  Për më tepër, dielli do të përafrohet me Venusin në kohën e hënës së plotë, gjë që është domethënëse, duke pasur parasysh se dielli është planeti sundues i Luanit.

  Me sundimtarin tuaj kozmik nën ndikimin e Venusit të dashur dhe harmonik, gjithçka do të duket më e lehtë.

  UJORI

  Kjo është një kohë e rëndësishme për të kontrolluar nivelet e energjisë së baterive tuaja personale dhe për të sqaruar se cilat zona mund të kenë nevojë për rimbushje.

  Nëse e keni neglizhuar orarin tuaj të gjumit, për shembull, kjo është një kohë e rëndësishme për të pastruar rutinën tuaj dhe për t’i dhënë përparësi pushimit.

  Kjo mund të jetë gjithashtu një kohë e fuqishme për të kontrolluar veten edhe në një nivel shpirtëror.

  Kur ka qenë hera e fundit që keni përdorur vërtet intuitën tuaj ose i keni lejuar vetes të eksploroni lirshëm ndjenjat tuaja nënndërgjegjeshëm?

  Kjo hënë e plotë është mundësia e përsosur për të provuar një ritual relaksi ose meditimi, ndaj planifikoni diçka të qetë dhe lëreni anën tuaj mistike të shkëlqejë. S.B

  Të fundit

  Fluks i lartë në portin e Durrësit/ Ja sa persona hynë në Shqipëri vetëm gjatë fundjavës

  Një fluks të lartë ka pasur dhe porti i Durrësit, i cili ka mirëpritur mbi 14 mijë persona vetëm...

  Tedi Blushi e gjuajti me letra, Veliaj: Do kërkoj zbatimin e ligjit

  Kryetari i bashkisë Tiranë, Erion Veliaj ka reagur në platformën X lidhur me incidentin e mbledhjes së sotme të Këshillit Bashkiak. Duke iu referuar veprimit...

  Momenti i incidentit mes Blushit dhe Valterit! Anëtari socialist bën kallëzim në polici

  Ky është momenti kur Tedi Blushi, sekretari i Përgjithshëm i PL-së, godet me grusht në sallën e këshillit Bashkiak, këshilltarin socialist Halit Valteri. Blushi hodhi...

  “Diçka e bukur po vjen”, Elsa Lila befason me projektin e ri

  Pas “Ferma VIP”, këngëtarja e njohur Elsa Lila do të vijë së shpejti për publikun shqiptar me një libër. Arlinda Dudaj ia ka zbuluar...

  Sulmojnë Veliajn në Këshillin Bashkiak. Ja çfarë ndodhi!

  Sapo nisi mbledhja e Këshillit Bashkiak të Tiranës është shoqëruar me tensione. Ndërsa po fliste kryebashkiaku Erion Veliaj, anëtari i opozitës, Tedi Blushi i...

  Lajme të tjera

  Web TV