Identifikohet trupi i Kobe Bryant, por nuk gjendet ai i vajzës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aksidenti me helikopter që mori jetën e legjendës së basketbollit Kobe Bryant, vajzë së tij 13-vjeçare dhe 7 persona të tjerë tronditi të gjithë sportdashësit kudo në botë.

Ndërsa, deri më tani nuk ishte bërë publike, policia e Los Angelos ka konfirmuar identifikimin e trupit të ish basketbollistit të Lakers dhe të tre personave të tjerë.

Nga mediet amerikane raportohet se identifikimi i viktimave është bëra nga shenjat e gishtërinjëve. Po ashtu në këtij lajme është shtuar se disa pjesë të helikopterit janë dërguar për ekspertizë në një vend sekret.

Trupi i vajzës 13-vjeçare të Bryant, Gianna-s nuk është gjetur ende dhe është duke u punuar ende./Fjala.al/


Të fundit

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0...

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

Largimi i shqiptarëve, eksperti i punësimit tregon ‘çelësin’: Frenimi i emigracionit..

Në kushtet e largimit të fuqisë punëtore nga vendi, eksperti për çështjet e punësimit Erald Pashai, sugjeron rritjen e pagës mesatare në 850 euro...

Rrëfehet ish-e dashura e McGonigal: I gjeta në shtëpi çantë me para më tha se…

Charles McGonigal kishte një lidhje jashtë martesore, pa e ditur se ky raport do i kushtonte shumë! Duket se qenë Allison Guerriero, e dashura e...

Peleshi për VOA: Nuk ka siguri kibernetike 100%, kërkon kombinim të shumë faktorëve

Ministri i Mbrotjes Niko Peleshi thotë se lufta në Ukrainë ka rritur dyfish shqetësimin në Ballkan dhe se ky rajon mbetet një vatër e...

Lajme të tjera

Web TV