Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Mrekulli e minutave të fundit në Shkodër, Tirana merr kreun e Superligës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Për të shtatën herë radhazi skuadra e Tiranës ia ka dalë që të fitojë e të sigurojë tre pikë të vlefshme, duke kaluar në krye të Kategorisë Superiore.

Bardheblutë e kryeqytetit ia kanë dalë të triumfojnë me rezultatin 0-1 në ndeshjen ndaj Vllaznisë që u zhvillua mbrëmjen e sotme në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër.

Ndonëse ishte një ndeshje e cila u dominua pothuajse e gjitha nga ekipi i trajnerit Emanuel Egbo, goli i fitores ka ardhur vetëm pas 86 minutash ose 4 minuta përpara mbylljes së takimit.

Ishte Winful Cobbinah ai i cili i dha trepikëshin kryeqytetasve në javën e 21-të të Superligës, duke i  kaluar momentalisht në krye të renditjes. Ky takim mund të konsiderohet me vuajtje për bardheblutë që pavarësisht tentativave ishte pothuajse e pamundur fitorja ndaj shkodranëve dhe ishte pikërisht kjo gjë që e bëri më të bukur klasiken e futbollit shqiptar.

Një barazim ose humbje e Kukësit do të ishin të vetmet mundësi që bardheblutë e Tiranës të mund të qëndrojnë për më shumë se një ditë kryesues të kategorisë.

Megjithatë takimet e ditës së nesërme do të ndikojnë në renditje dhe ndaj tironsit duhet të lutën që verilindorët të mos kenë sukses në takimin kundër Laçit./Fjala.al/

Të fundit

Dështon sërish protesta e PD-së, vetëm 30 protestues me çadra “Lironi Berishën”

Protesta e opozitës përpara Bashkisë së Tiranës për lirimin e Berishës këtë të enjte ka pasur pjesëmarrjen më të...

Ligji i luftës me Greqinë/ Shehi: “Do me shku mirë me komshiun, ngrije pak gardhin”

Dashamir Shehi nga foltorja e Kuvendit teksa përshëndeti nismën për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë, theksoi se shqiptarëve nuk iu duhet patriotizmi...

Rritja e numrit të udhëtarëve në Rinas: Leje 3 ditë para për të ulur charter-in

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se ka një rritje të numrit të turistëve në Shqipëri. Gjatë takimit me kryebashkiakët, ai ka theksuar se për të...

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Idrizi: Absurd, me Italinë e ka hequr!

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka prezantuar në kuvend pr.deklaratën përmes së cilës kërkojnë nga qeveria që të bëjnë çdo përpjekje me Greqinë për heqjen...

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë më të vështira për t’u...

Lajme të tjera

Web TV