test

Homazhet e 2 prillit! I riu tenton t’i zërë rrugën Benet Becit, shoqërohet në polici

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një incident u shënua paraditen e sotme gjatë homazheve para monumentit për nder të 4 dëshmorëve të Demokracisë kur një përfaqësues i Forumit Rinor të Rithemelimit i është afruar kryebashkiakut Benet Beci teksa ku po shkonte drejt memorialit duke tentuar t’i zërë rrugën.

‘Ti s’duhet të vish këtu!’ ka thënë ai.
I riu është shoqëruar nga policia dhe ceremonia ka vijuar normalisht./E.T

Të fundit

Të njohurat dhe të panjohura e paktit mes Rusisë dhe Koresë së Veriut

Presidenti rus Vladimir Putin dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un thanë se partneriteti i ri strategjik...

Zhvillimet në PD/ Gjekmarkaj: Të gjejmë modusin të mos përjashtojmë njëri-tjetrin

Nënkryetari i PD-së, Agron Gjekmarkaj, tha nga studio e “Open” në News24 se pas vendimit të Gjykatës së Apelit sot kemi vetëm një Parti...

“Hysaj ka bërë dje vetëm një gabim”, Josa analizon mbrojtjen

Trajneri i njohur, Mirel Josa ishte i ftuar në “Euro 24”, në News 24, në emisionin e drejtuar nga Trevisa Tufa, ku analizoi mbrojtjen...

E rëndë në Itali/ Punëtori shqiptar plagoset me thikë

Një ngjarje e rëndë është regjistrua në Itali në Via Mulino da Capo di Giulianova. Një 34-vjeçar shqiptar është plagosur me thikë nga një...

Sa nxehtësi mund të durojë trupi i njeriut?

Vdekjet nga nxehtësia janë bërë mjaft të zakonshme dhe ndërsa bota nxehet, mund të bëhen edhe më të zakoshme nëse nuk zhvillohet një plan...

Lajme të tjera

Web TV