Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Flet nga burgu kunati i botuesit:Ja arsyeja e vërtetë pse e arrestuan Henri Çilin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kunati i botuesit i Henri Çilit, Gazmir Ajdinaj ka folur për herë të parë mediat duke dhënë versionin e tij për arrestimin e tij dhe të Çilit në operacionin ‘Mezhgorani’.

Gazmir Ajdinaj është arrestuar me një sasi të vogël lënde plasëse në makinë siç u shpreh, por për ta bërë aksionin edhe më të madh dhe për të prodhuar një show politik arrestuan edhe kunatin e tij, botuesin Henri Çili.

Sipas tij, personat e tjerë ai nuk i njeh, por e gjitha sipas tij është bërë për t’i prishur imazhin Henri Çilit. Ky i fundit u la i lirë nga gjykata e Përmetit mbrëmjen e djeshme.

“Më kapën lëndë plasëse në dorë një sasi të vogël. Unë kam qenë vetëm në makinë. Pas meje kishin kapur 30 veta, 15 kanë ardhur këtu (në paraburgimin e Bënçës), nuk i njoh fare. I futën 30 veta që të bënin shoë, për të prishur imazhin e Henrit. I futi të gjithë bashkë që t’i prishte imazhin Henrit, se janë çështje të ndryshme, nuk kanë lidhje me përgjimet e mia. Unë kam folur me 2-3 veta, këta fusin 30 veta. Del Ard Veliu e bën shoë me emrin e Henrit, del Erjon Braçe e bën shoë, për këto muhabete duhet të jetë bërë politike gjëja. Prokurori është xholi i parë, se ç’a ka mbrapa një zot e di”, thotë Ajdini.

Të fundit

Basha uron Ursula Von Der Leyen për rizgjedhjen e saj si Presidente e KE

Kreu i Demokratëve Euroatlantikë, Lulzim Basha, ka uruar Ursula Von Der Leyen për zgjedhjen e saj për herë të...

Vapës po i vjen fundi/ Ja kur pritet të zbresin temperaturat

 Netëve tropikale që kanë përfshirë vendin tonë po u vjen i fundi. Por dita e sotme duket se ka qenë më e nxehta për këtë...

Dumani me internet në qeli, pezullohen dy policë të burgjeve

Dy policë të burgjeve janë pezulluar nga detyra, pasi është konstatuar se kanë shkelur rregullat në raport me Nuredin Dumanin, i cili ka fituar...

Që dushi të jetë edhe çlodhës duhet ta bëni në një orar të caktuar

Pas një dite të ngarkuar, asgjë nuk e kalon ‘përqafimin’ qetësues të një dushi të ngrohtë për t’u çlodhur dhe përgatitur për gjumë. Jo vetëm...

FOTO/ Rama ‘i pakënaqur’ nga ushqimi në Britani: Nuk kanë faj britanikët

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka konsumuar drekën në Samitin e Liderëve të Bashkimit Europian, që po zhvillohet në Britaninë e Madhe. Duket se Rama...

Lajme të tjera

Web TV