Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Kunati i Henri Çilit ‘sulmon’ nga burgu: Na del Braçe dhe na bën… (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kunati i botuesit i Henri Çilit, Gazmir Ajdinaj ka ‘sulmuar’ nga burgu drejtorin e policisë së Shtetit Ardi Veli dhe deputetin e Partisë Socialiste Erion Braçe se kanë bërë show me arrestimin e Henri Çilit.

Sipas tij, gjithçka u bë për t’i prishur imazhin Henri Çilit. Ajdinaj shprehet se gjithçka ishte një show politik, ku drejtori i policisë së Shtetit Ardi Veliu dhe deputeti Erion Braçe dhe bënin show.

Më kapën lëndë plasëse në dorë një sasi të vogël. Unë kam qenë vetëm në makinë. Pas meje kishin kapur 30 veta, 15 kanë ardhur këtu (në paraburgimin e Bënçës), nuk i njoh fare. I futën 30 veta që të bënin show, për të prishur imazhin e Henrit. I futi të gjithë bashkë që t’i prishte imazhin Henrit, se janë çështje të ndryshme, nuk kanë lidhje me përgjimet e mia. Unë kam folur me 2-3 veta, këta fusin 30 veta. Del Ard Veliu e bën show me emrin e Henrit, del Erjon Braçe e bën show, për këto muhabete duhet të jetë bërë politike gjëja. Prokurori është xholi i parë, se ç’a ka mbrapa një zot e di”, thotë Ajdini për Report Tv.

Në ditën e arrestimit të botuesit Henri Çili, Ardi Veli doli në një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp ku lajmëroi operacionin ku u arrestuan 30 persona, ndërsa po atë ditë Erion Braçe shkroi në rrjetet sociale se nuk do të shitet gjaku i efektivit të RENE-as, Ibrahim Bashës të vrarë në Lazarat, në vitin 2014.

Ndalimi i Henri Çilit, reagon zv.kryeministri Braçe: Bravo Prokurorisë, i neveritur nga llumi

Për këtë ngjarje u dënuan vëllezërit Aliko të cilët aktualisht vuajnë dënimin në burg dhe sipas prokurorisë Ajdinaj i cili u arrestua bashkë me kunatin e tij, Henri Ccilin dhe të tjerë, tentuan të ndikonin në sistemin e drejtësisë për t’i nxjerrë nga burgu.

Të fundit

Udhëheqësit botërorë dënojnë atentatin ndaj ish presidentit Trump

Udhëheqësit botërorë e dënuan me shpejtësi sulmin e së shtunës ndaj ish presidentit amerikan Donald Trump në një tubim...

Angli – Spanjë, rivaliteti i dy mbretërive

Nga Leonard Veizi   Mesdhetarët e nxehtë e të shkathët përballë ishullorëve të ftohtë e të kalkuluar. Të dy vendet kanë qenë mbretëri të hershme e...

Beleri niset për Strasburg, Burgjet firmosin lejen shpërblyese

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka konfirmuar se Dhionisis (Alfred) Beleri, i cili vuan dënimin për më shumë se një vit në IEVP Fier,...

Çfarë tregoi protesta e 11 korrikut për opozitën

Nga Roland Qafoku Prej një muaji me vulë. Prej 11 vitesh me dëshirë të madhe për të rrëzuar qeverinë. Prej po aq vitesh e pa...

Lajme të tjera

Web TV