Burri vret gruan/Tenton të qëllojë policin, por efektivi ia hedh trutë në erë-VIDEO

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Një amerikan pasi kishte vrarë gruan e tij, ka tentuar t’i largohet policisë me makinë. Ai është ndjekur nga policia dhe në një moment kur ndalon makinën ai nxjerr pistoletën dhe përpiqet të qëllojë oficerin e policisë, por ky i fundit vepron me shpejtësi  duke e qëlluar direkt e në kokën autorin e ngjarjes.

Pamjet tregojnë ku oficeri i policisë i kërkon që të ndalojë makinën dhe të mos zbresë prej saj, por autori nuk i bindet urdhrit dhe nxjerr menjëherë armën për të qëlluar në drejtim të efektivit, por përpjekja e tij rezultoi fatale.

Të fundit

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

A po provokon Turqia? Droni hedh ngjyrë të kuqe mbi flamurin grek -VIDEO

Në ishullin grek Kastelorizo ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Një dron ka njollosur me ngjyrë të kuqje flamurin grek i cili ndodhej pak...

Aksident në Berat, plagoset një vajzë

Mbrëmjen e kësaj të shtune, një aksident është regjistruar në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip Benz, me targa...

Zjarret në Kaliforni jashtë kontrollit, ushtria zbarkon në rrugë për të menaxhuar situatën

Zjarret vazhdojnë në pjesën veriperëndimore të Shteteve të Bashkuara. Ato kanëshkaktuar deri tani vdekjen e të paktën 35 njerëzve. Shkencëtarët thonë se këto janë...

Lajme të tjera

Web TV