Vlorë/Berisha nxjerr videon: Shikoni se si polici rreh qytetarin si lopë e çmendur

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar përmes një videoje dhunën që sipas tij, një punonjës policie ka ushtruar ndaj një qytetari në qytetin e Vlorës.

Berisha shkruan më tej se “kjo është fytyra e vertetë e narkoshtetit të Edvin Mafisë”, që sipas tij, polici e ka goditur qytetarin mbi të gjithë në sy të fëmijës së tij.

“Shikoni se si nje shtaze me uniforme godet si lope e çmendur me koke qytetarin ne prani te femijes se tij! Lexoni mesazhin shikoni dhe shperndajeni kete video te qytetarit dixhital. Kjo eshte fytyra e vertet te narkoshtetit te Edvin Mafise! sb prsh doktor. ja si sillet policia e vlores me qytetaret. tregon te fortin ne goditje me koke. e gjitha kjo ne sy te femijes,”– shkruan Berisha krah videos.

Të fundit

U aludua se mund të jetë kandidate e opozitës për kryeministre, Jorida Tabaku shuan zërat

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku e ftuar në një program televiziv, u pyet rreth zërave se ajo mund...

Bardhi i propozoi për martesë, Sara tregon kush e zgjodhi unazën

Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Ish-banorët e Big Brother, dashurinë e tyre ata do ta kurorëzojnë dhe me...

Olta Boka bëhet nënë për herë të dytë, ja emri që ka zgjedhur për vogëlushin

Këngëtarja e njohur Olta Boka këtë të shtunë është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë. Vetë këngëtarja ka...

Skemat lehtësuese të OSHE për klientët debitorë: Në prill u mbyllën 677 aktmarrëveshje

OSHE ka implementuar prej 3 prillit disa skema të reja lehtësuese me qëllim shlyerjen e detyrimeve të papaguara nga klientët debitorë. Sipas kompanisë deri më...

Presidenciale në SHBA, qëndrimi i kandidatëve për president mbi armëmbajtjen

Dy kandidatët kryesorë për president të Shteteve të Bashkuara vazhduan fushatën këtë javë. Presidenti Joe Biden vizitoi një qytet amerikan që po përballet me...

Lajme të tjera

Web TV