Nipi plagos me thikë tezen dhe burrin e saj, çifti në gjendje të rëndë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në  fshatin Pendavinj në Korçë ku mësohet se nipi ka plagosur me thikë tezen dhe bashkëshortin e saj.

Ishin fqinjët ata që kanë dëgjuar të qarat e zonjës dhe më pas kanë njoftuar menjëherë policinë.

Mësohet se policia ka bërë të mundur shoqërimin e autorit, ndërsa nuk dihet ende motivi i këtij konflikti. Gjendja e çiftit të plagosur është e rëndë, ndërsa kanë marrë plagë në zonën e gjoksit dhe në kokë./Fjala.al/

Të fundit

“Koha t’i japim fund luftës më të gjatë”/ Biden do të tërheqë trupat amerikane nga Afganistani

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, tha të mërkurën se Shtetet e Bashkuara do të fillojnë tërheqjen e...

“6 persona me shkopinj bejsbolli erdhën drejt meje”/ Zbardhet dëshmia e policit në Mamurras

Askush nuk i identifikon me emra të përveçëm të dyshuarit e familjes Fufi në Mamurras, tre prej të cilëve përfunduan në pranga për sulmin...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Shqipëria siguron 50,000 vaksina “Sputnik V”

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka njoftuar sot se Shqipëria ka siguruar marrëveshjen për të marrë 50.000 vaksina Sputnik V të Rusisë. “Shqipëria siguron marrëveshjen...

Rama poston dy foto nga takimet elektorale të PS dhe PD: Pa koment

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy foto nga takimi elektoral i PS dhe PD në Dibër dhe Paskuqan të zhvilluar ditën e sotme. “Pa koment”,...

Shqipëria mbështet vendimin për tërheqjen e trupave nga Afganistani

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se sot ishte e pranishme në...

Lajme të tjera

Web TV