Pacienti rrëzohet nga ambulanca dhe tërhiqet zvarrë –VIDEO

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në rrjetet sociale është publikuar një video që i ka shokuar të gjithë.  Një ambulancë ka marrë një pacient dhe kur është nisur për në spital, pacienti së bashku me barelën është rrëzuar duke përfunduar në mes të rrugës së ngarkuar me trafik.

Mësohet se ngjarja rëndë ka ndodhur në Bangkok të Tajlandës.

Ashtu si shihet në video shoferi e ka kuptuar menjëherë, ka ndaluar dhe e ka futur sërish pacientin në ambulancë sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Kur mbërriti në spital, mjekët e trajtuan pacientin dhe për fat të mirë zbuluan se ai nuk kishte ndonjë dëmtim shtesë nga rënia e papritur./l.m/Fjala

Të fundit

VIDEO/ Flamuri i PD-së “hyn” me dron në shtëpinë e BBV, mesazh për Luizin

Luiz Ejlli, i konsideruar si ‘luani’ i këtij edicioni të Big Brother VIP, siç duket do të jetë edhe...

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emision: Kujdes me mu se t’i thej gishtat!

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak. Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon,...

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte ministër i Brendshëm ishte përgatitur...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

Lajme të tjera

Web TV