Sherr mes Gjiknurit dhe Vasilit, ndërpritet mbledhja për reformën zgjedhore

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mbledhja e grupit të punës së Këshillit Politik që po zhvillohet në Pallatin e Kongreseve është ndërprerë për shkak të debateve të forta mes përfaqësuesit të Partisë Socialiste, njëherësh bashkëkryetar i komisionit të Reformës Zgjedhore Damian Gjiknuri dhe nënkryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili.

Mbledhja është ndërprerë për një pushim të shkurtër deri sa palët janë qetësuar dhe mbledhja ka rinisur përsëri.

Të fundit

Presidenciale në SHBA, qëndrimi i kandidatëve për president mbi armëmbajtjen

Dy kandidatët kryesorë për president të Shteteve të Bashkuara vazhduan fushatën këtë javë. Presidenti Joe Biden vizitoi një qytet...

Leipzig nuk gabon në transfertën e Heidenheim dhe ruan vendin e katërt ndaj Dortmund

Leipzig nuk gaboi në transfertë ndaj Heidenheim me miqtë që triumfuan me shifrat 1-2. Leipzig hapi llogaritë e sfidës në minutën e 42 me...

Sipas stinës, këto janë lista e ushqimeve që pastrojnë enët e gjakut

Enët e gjakut luajnë një rol shumë të rëndësishëm në organizëm. Ato transportojnë ushqyesit dhe oksigjenin nga zemra drejt organeve të tjera. Në disa raste, enët...

Cili nga qytetet e Shqipërisë do të ketë rritjen më të madhe të të nxehtit deri në 2040-n

Deri në vitin 2040, Durrësi do të jetë qyteti me rritjen më të madhe të valës së të nxehtit në vendet e Ballkanit Perëndimor. Është...

Operacionet e Policisë, reagon Balla: Po gjurmohen personat me precedentë kriminalë

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar gjatë ditës së sotme në lidhje me operacionet e fundit të policisë së shtetit, ku janë arrestuar...

Lajme të tjera

Web TV