Foto-galeri/Megan Fox pushton media pas ndarjes, “zhvishet” në të brendshme

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Rikthehet fuqishëm, në setin më të ri të fotografive, duke ndezur fansat vetëm pak ditë pas lajmit për ndarje nga bashkëshorti Brian Austin Green, Megan Fox. Ajo ka arritur të tërheqë vëmendjen, pas “zhdukjes” së viteve të fundit, nga ekrani i kinemasë por edhe nga jeta sociale e mediatike.

Aktorja amerikane ka “çmendur” fansat dhe ish bashkëshortin e saj, babain e tre fëmijëve. 34-vjeçarja, e cilësuar ndër vite si një simbol i femrës seksi apo një nga femrat më të bukura në botë, përflitet ditët e fundit se ka nisur një romancë me reperin amerikan Machine Gun Kelly, 30 vjeç.

Ditët e fundit, të dy duket se po shoqërohen gjithnjë e më shumë, edhe në sytë e publikut. Gjithsesi Megan tregon se edhe pse nënë e tre fëmijëve, mbetet po aq seksi sa 10 vite më parë, kur pushtoi mediat botërore kur u shpall femra më seksi në botë.k.t/Fjala.al/

Të fundit

Skemat lehtësuese të OSHE për klientët debitorë: Në prill u mbyllën 677 aktmarrëveshje

OSHE ka implementuar prej 3 prillit disa skema të reja lehtësuese me qëllim shlyerjen e detyrimeve të papaguara nga...

Presidenciale në SHBA, qëndrimi i kandidatëve për president mbi armëmbajtjen

Dy kandidatët kryesorë për president të Shteteve të Bashkuara vazhduan fushatën këtë javë. Presidenti Joe Biden vizitoi një qytet amerikan që po përballet me...

Leipzig nuk gabon në transfertën e Heidenheim dhe ruan vendin e katërt ndaj Dortmund

Leipzig nuk gaboi në transfertë ndaj Heidenheim me miqtë që triumfuan me shifrat 1-2. Leipzig hapi llogaritë e sfidës në minutën e 42 me...

Sipas stinës, këto janë lista e ushqimeve që pastrojnë enët e gjakut

Enët e gjakut luajnë një rol shumë të rëndësishëm në organizëm. Ato transportojnë ushqyesit dhe oksigjenin nga zemra drejt organeve të tjera. Në disa raste, enët...

Cili nga qytetet e Shqipërisë do të ketë rritjen më të madhe të të nxehtit deri në 2040-n

Deri në vitin 2040, Durrësi do të jetë qyteti me rritjen më të madhe të valës së të nxehtit në vendet e Ballkanit Perëndimor. Është...

Lajme të tjera

Web TV