Covid-19/ Julia Roberts bën shopping me Barack Obamën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktorja shumë e njohur e Hollywood-it, Julia Roberts ka zgjedhur që të stampojë në maskën e saj ish-presidentin e SHBA-ve, Barack Obamën.

Teksa ka dalë për të bërë shopping, Roberts ka vendosur maskën me Obamën  për t’u mbrojtur nga koronavirusi. Julia nuk e ka mbajtur asnjëherë të fshehur anësinë e saj politike dhe këtë e ka shfaqur edhe në situatën e pandemisë së koronavirusit.

Me flokë të mbledhura, syze dhe një pamje të zakonshme ylli i Erin Brokovich është fotografuar teksa shëtiste përgjatë Malibu Country Mart, qendra tregtare më e madhe atje.k.t/Fjala.al/

Të fundit

Presidenti Begaj sot në Kosovë, takim ‘kokë më kokë’ me Osmanin!

Presidenti Bajram Begaj ndodhet në Kosovë, me ftesë të presidentes Vjosa Osmani. Begaj u nis drejt Kosovës pasditen e...

Panik në një plazh/ Droni në det tmerron pushuesit, menduan se fluturoi nga Irani

Zhvillimet e fundit në Lindjen e Mesme shtojnë shqetësimet e të gjithëve. Të prekur nga ngjarjet, disa plazhistë në një plazh të Heraklionit kur...

Largoni stresin! 4 përfitimet e meditimit në lëvizje dhe si ta bëni

A ju duket sfidues meditimi? A është e vështirë për ju qëndrimi ulur gjatë meditimit? Atëherë do të ishit mëse të lumtur të dinit...

Këmbimi valutor/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 15 prill 2024, dollari amerikan, blihet me 94.6 lekë dhe shitet me 95.5 lekë. Euro, blihet me 101 lekë dhe shitet 101.7 lekë. Franga...

Jemi në epokën e artë të eksplorimit të mbytjeve detare

Thatësira, ngjarjet ekstreme të motit, ndryshimet klimatike dhe përdorimi i teknologjive gjithnjë e më të avancuara po sjellin në sipërfaqe rrënojat e fundosura shekuj...

Lajme të tjera

Web TV