“Fjala Sport” nga Katerina Tafa në grupin mediatik “FJALA”

113 563 lexime

77,486FansaPëlqeje

Të fundit

VIDEO/Pamjet rrëqethëse brenda spitalit C*vid 2, Manastirliu: Mos rrezikoni jetën

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka shpërndarë një video të situatës që është aktualisht brenda spitalit...

Nurenberg, fillimi i drejtpërdrejtë i drejtësisë penale ndërkombëtare

Gjykata që gjykoi midis nëntorit 1945 dhe tetorit 1946 24 udhëheqësit kryesorë të qeverisë gjermane dhe të ushtrisë të kapur në grahmat e Rajhut...

U nda nga jeta 17 vjet më parë, përkujtohet ikona e muzikës popullore Fitnete Rexha

“Artistja e Merituar” Fitnete Rexha, në vitin 1961 ishte një ndër këngëtaret më të njohura të muzikës popullore të Shqipërisë së mesme, të muzikës...

Diamanti blu, guri më i rafinuar në botë

Diamanti 45.52 karat “Hope” është sa madhësia e një arre. Nuk është më i madhi në botë ose më i rafinuari, ndër diamantet blu,...

Meta i kthen Kuvendit ligjin për 4 rajonet, rendit arsyet

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit nr. 102/2020 “Për zhvillimin rajonal dhe kohezionin”. Ky ligj, me përmbajtjen e...

Lajme të tjera

Web TV