Ledri Vula dhe Sara Hoxha së shpejti prindër, zbulohet gjinia e bebes

113 563 lexime

77,479FansaPëlqeje

Ledri Vula, një ndër reperët më te suksesshëm, festoi dy ditë më parë 34-vjetorin dhe mes urimeve të panumërta nga fansat dhe miqtë e tij, ai që na ra në sy ishte urimi i Sara Hoxhës.

“Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetët tona dhe isha shumë me fat që e ndava me ty. Paçim sa më shumë ditë të tilla! Gëzuar ditëlindjen burrit të cilin do të doja ta kisha gjithmonë në zemrën time #Culi”, -shkroi Sara dhe shumë njerëz këtë e morën si një konfirmim të shtatzënisë.

Mirëpo,  “Prive” ka bërë me dije se Sara jo vetëm që është shtatzënë, por nuk është më sekret as gjinia e bebit.

Çifti ka konfirmuar për “Prive” se Sara është në muajin e pestë të shtatzënisë. Ledri dhe Sara shumë shpejt do të bëhen  prindër të një vajze, e cila do të vijë në jetë në fillim të dhjetorit. /St.Su. Fjala.al/

Të fundit

Ndërron jetë nga Covid-19 zyrtari i Partisë Socialiste

Bëhet fjalë për Ndue Ndocin, kreun e PS-së në njësinë numër 11 në Laprakë. Lajmi është konfirmuar nga miqtë dhe kolegët e tij, të cilët...

Parid Turdiu: Katunarët në Shqipëri kanë shpërthyer zinxhirët

Parid Turdiu, djali i Qazim Turdiut dhe vëllai i Silva Turdiut, i cili banon në SHBA prej 30 vitesh, në një intervistë ekskluzive për...

Parashikimi i motit, e shtunë 15 gusht 2020

Territori Shqiptar gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat malore. Por orët e mesditës dhe pasdites shtojnë vranësirat në...

Ronaldo ndan në Instagram një foto nga pushimet, bie në sy komenti epik i mikut të tij

Cristiano Ronaldo është me pushime. Olympique de Lyon nxori Juventusin nga Torino jashtë Champions League në raundin e 16 dhe ylli portugez ka vendosur...

Lajme të tjera

Web TV