Edicioni informativ në “FJALA TV”, e martë 21 korrik 2020

113 563 lexime

77,366FansaPëlqeje

Të fundit

Kërcënoi se do vetëvritej me kallashnikov në shtëpinë e vjehrrit, policia jep detaje për arrestimin e 31-vjeçarit

Policia ka dhënë detaje në lidhje me arrestimin e Elton Metajt i cili gjatë natës shkoi në shtëpinë e...

Eduart Grishaj surprizon me përzgjedhjen/Tinka Kurti i rikthehet kinematografisë

Regjizori shqiptar Eduart Grishaj ka surprizuar publikun me zgjedhjen e radhës në një prej projekteve të reja filmike që po xhirohet në Theth. Grishaj ka...

I shpallur në kërkim për tentativë vrasjeje, arrestohet 40-vjeçari

Policia ka vënë në pranga një 40-vjeçar me iniciale D.K pasi ka tentuar të vrasë me armë zjarri shtetasin E.Xh pas një konflikti për...

Ngjarjet kriminale të një jave/ 5 viktima dhe 4 të plagosur

Pesë viktima dhe katër të plagosur është bilanci i ngjarjeve kriminale që tronditën vendin këtë javë. Dy atentate mafioze, dy konflikte të çastit, dhe...

Video/Hedhjet spektakolare të Tom Cruise në ajër me motorr

Tashmë të gjithë janë mësuar me akrobatcitë dhe lojërat që Tom Cruise bën me motorr, vet dhe pa ndihmën e trukeve regjizoriale. Bëhet fjalë për...

Lajme të tjera

Web TV