Edicioni Informativ në “FJALA TV”. E Premte, 31 korrik 2020

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

https://youtu.be/45hwrvHTV0c


Të fundit

“Menaxheri ka lënë lekët në lloto”, zbardhjet “grabitja” në një karburant në Durrës

Policia ka zbardhur “grabitjen” e djeshme të ndodhur në një karburant në autostradën Tiranë – Durrës. Sipas policisë, nuk ka...

Vrasja në Shkodër/ Si nisi sherri për 4 mijë euro, ekzekutoi motrën dhe e la tre ditë të pajetë në banesë

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë, ku vëllai vrau motrën në lagjen “Ndoc Mazi” në Shkodër. Fabian Vuka 55 vjeç ka vrarë...

Vrasja e biznesmenit në Ksamil, fqinjët: Nuk u dëgjuan të shtëna por vetëm ulërimat e nënës

Nëna e biznesmenit Gramoz Memaj i ekzekutuar një natë më parë pranë në Ksamil ka qenë në banesë në momentin kur ka ndodhur ngjarja....

Hugh Gladney Grant për Mbretin Zog: Ai ishte shqiptari më patriot dhe mik i madh i SBA-ve

Nga Aurenc Bebja “Congressional Record” ka botuar, në numrin e saj shkurt – maj 1961 (vëllimi 107), intervistën ekskluzive të Hugh Gladney Grant ish-ambasadori amerikan...

Shkolla dhe rezultatet: konflikti midis të diturit dhe të jesh i ditur

Nga Alberto Pellai “Me siguri, edhe në jetën tuaj keni takuar njerëz me potencial të jashtëzakonshëm akademik dhe intelektual, të cilët më pas dështuan të...

Lajme të tjera

Web TV