Edicioni Informativ në “FJALA TV”. E Premte, 31 korrik 2020

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Të fundit

Digjen dy automjete gjatë mëngjesit në Elbasan, emrat e pronarëve

Dy automjete janë djegur mëngjesin e sotëm në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesi të...

Publikohen për herë të parë fotot e ambasadës shqiptare në Paris gjatë periudhës komuniste

Publikohen për herë të parë fotot e ndërtesës së selisë së ambasadës së Shqipërisë në kryeqytetin e Francës, Paris, e cila do të shërbente...

Viti në cilin keni lindur tregon karmën, misionin e shpirtit dhe fatin tuaj

Nëse nuk e keni krijuar kurrë vetë tabelën tuaj të lindjes, ne ju japim vendndodhjen e Nyjeve Hënore nga viti në vit. Tema e lindjes...

Efektet befasuese dhe të dobishme të aspirinës në flokë

Ekzistojnë disa metoda natyralë që vazhdojnë t’i rezistojnë kohës dhe që na ndihmojnë të kujdesemi për pamjen tonë. Më poshtë jepet një metodë e...

7 sinkronitetet dhe pse nuk duhet t’i injoroni kurrë

Ndonjëherë duket e çuditshme, por kjo është një paraqitje e shkurtër e asaj që gjendet nën shqisave tona. Bota jonë materiale nuk është perfekte....

Lajme të tjera

Web TV