Zbardhet ekspertiza mjeko-ligjore/ Ja si humbi jetën “Flor Qorri” pas sherrit në Elbasan

113 563 lexime

77,488FansaPëlqeje

Ka dalë ekspertiza mjeko ligjore e Florjan Lamçes ose i njohur ndryshe si “Qorri” i cili humbi jetën disa ditë më parë pas një sherri të rëndë me miqtë e tij.

Ekspertiza ka dalë në përfundimin se Lamçes i është çarë kafka me këmbën e karriges dhe si pasojë ka humbur jetën.

“Vdekja e tij është shkaktuar nga një goditje e fortë në kokë me këmbën e karriges, e cila i ka çarë kafkën, dhe, sërish nga goditjet, ai ka pësuar edhe një çarje të aortës në parakrahun e majtë”, thuhet në ekspertizë.

Të fundit

Manastirliu thirrje rinisë: Mendoni për ata që s’mbushen dot me frymë

Teksa shifrat e infektimeve prej koronavirust paraqiten shqetësuese, në Ditën Ndërkombëtare të Rinisë, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu bën...

Agron Shehaj dhuron respiratorë dhe pajisje jetike për spitalin COVID 2, shefja e reanimacionit: Po shpëtojnë jetë

Politikani dhe sipërmarrësi Agron Shehaj i ka dhuruar dy pajisje respiratore dhe një aparat dializë Spitalit Shefqet Ndroqi—spitali COVID 2 në Shqipëri- ku po...

Haxhi Shkoza, ekonomisti numër një i Oborrit Mbretëror që u bë llogaritar i kooperativës së berberëve

“Enciklopedia” e financave shqiptare 1839-1934 Jeta dhe vepra e një prej figurave të para dhe me kontribut të rëndësishëm në mendimin ekonomik shqiptar dhe në...

Heronjtë e heshtur, speciali i 326-tës i plagoset tre herë

Profesori i Akademisë së Policisë, Hile Lushaku ka postuar një koment për një nga heronjtë e heshtur të policisë shqiptare. Në “Facebook-un” e tij, Lushaku...

Akuzat për mungesë ilaçesh/ Spitali Covid 2: S’mungon asgjë, na lini të bëjmë punën tonë

Pas publikimit të mesazheve të qytetarëve nga ana e ish-deputetit të PD-së, Bardh Spahia se në spitalin covid-2 s’ka as ilaçe, vjen reagimi i...

Lajme të tjera

Web TV